Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте. Колко от паметта на телефона може да се ползва за приложения? На телефона има качени малко приложения, но когато искам да сложа някое ново или да обновя вече инсталирано изписва, че в хранилището няма място. Когато отида в състояние на памет след пресмятане 2-3 мин се включва вграденото приложение за почистване на ненужни файлове и приложения и не ми показва реално колко е заетата и съответно свободната.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами ако си с 16Гб телефон имаш около 12Гб свободно, а ако си с 32Гб имаш около 25Гб свободни.
Цитирай
#3

Телефона е със 16 гб памет. Ще търся къде е проблема и с какво се е напълнила паметта.Снимките са в гугъл диска, но ще видя да не се дублират и от там да е проблема.

П.С Как качвате снимките от телефофона в гугъл диска? Искам да ги има само в диска, но да не са  синхронизирани т.е когато се трият от телефона да си ги има в диска.
Цитирай
#4

Не съм сигурен ,но мисля ,че трябва от настройките на профила си в гугъл да изключиш синхронизацията с гугъл диск.
Цитирай
#5

Виж дали имаш папка с име mtklog .Аз имах към 2 и нещо гигабайта.Затрих е без проблеми.
Цитирай
#6

Да ,имам я тази папка и си я трия редовно защото ми се пълни. Нямал съм проблеми след като я махна.
Цитирай
#7

Телефона имаше само стотина мегабайта свободна памет.Беше започнал да бави страшно много. При свързване с компютъра трансвера на данни беше ужасен и не можах да видя кое запълва паметта.Прехвърлих си снимките и музиката след което му върнах фабричните настройки с изтриване на цялата памет. Вече работи както трябва и има над 9 гб свободна памет.Благодатя на всички за съдействието.Другия път ще видя тази папка .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)