Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв browser ползвате и защо?
#1

Избройте плюсовете и минусите

Genius at work!

Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с Dolphin - много лек и бърз, поддържа flash player и ми е много удобен за използване. На лаптопите ми съм с Mozilla от години, до преди няколко месеца и на мобилните устройства я предпочитах, но сега нищо не може да ме накара да сменя Dolphin-a.







Цитирай
#3

Пробвай CM Browser!

Genius at work!

Цитирай
#4

Next browser - работи перфектно, не товари, харесва ми и като графично оформление.
Цитирай
#5

Chrome - заради bookmarks синхронизацията с тези на лаптопа, пароли и всичко.

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#6

Хрома си е жива боза в сравнение с CM

Genius at work!

Цитирай
#7

(2015-07-05, 08:01:40)Arkadietz написа:  Избройте плюсовете и минусите
Стоковият си е най-добър и оптимизиран за устройството си - ползвам го само него. Visslar

 
Цитирай
#8

Chrome за мен е най добрия
Цитирай
#9

(2015-07-05, 13:35:10)Arkadietz написа:  Хрома си е жива боза в сравнение с CM

Ти май си я направил тази тема да си хвалиш CM браузъра. Лично мнение Smile Ние не ти казваме пробвай тоз, пробвай онзи...писал си да си кажем кой ползваме и защо. Ти си ползвай CM ние си ползваме които ни харесват и които ни покриват потребностите. Chrome може да има минуси, но те не ми пречат да си го ползвам пълноценно за моито нужди. Smile

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#10

(2015-07-05, 13:35:10)Arkadietz написа:  Хрома си е жива боза в сравнение с CM

CM  си е айрян без кисело мляко в сравнение с хрома!

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
#11

Аз ползвам опера и проблеми не съм имал. Нямам забележки към него.
Цитирай
#12

(2015-07-05, 09:46:00)CStoikov написа:  Аз съм с Dolphin - много лек и бърз, поддържа flash player и ми е много удобен за използване. На лаптопите ми съм с Mozilla от години, до преди няколко месеца и на мобилните устройства я предпочитах, но сега нищо не може да ме накара да сменя Dolphin-a.

Много добре казано,все 1 аз съм го измислил ти си го написал Big Grin Lol

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#13

Dolphin наистина е добър, но флаша на петицата забива, Puffin e бавен , но пък няма проблем със флаша - двата не могат да теглят клиповете, FlashFox ги тегли, но е бавен и флаша също забива - за мен за сега за петицата няма добър браузер!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#14

Dolphin-а е добър но му.липсва зума с един пръст-много важна екстра поне за мен. Хрома си е екстра.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#15

Да питам и аз: някой успял ли е да подкара „find my phone" от icloud.com на някой от андроидските браузъри ? Преди се лъжеше с Firefox, но вече и в него не става Sad
Цитирай
#16

И аз на телефона съм с Dolphin. Заема доста рам - към сто и нещо МБ и има един дразнещ бъг, че понякога не отваря нищо, като му цъкнеш Open in new tab или Open in background. Обаче има много повече полезни настройки от останалите, които съм пробвал (сигурно 15-20 браузъра) и чрез една приставка се синхронизира с хрома на компютъра ми - там нямам избор за друг, защото ми трябва за работата ми и не искам да се занимавам с няколко браузъра за различни цели.
Цитирай
#17

Коя е приставката за синхронизиране с Хрома и как става,колега?

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#18

(2015-07-08, 07:50:41)georgekodinov написа:  Да питам и аз: някой успял ли е да подкара „find my phone" от icloud.com на някой от андроидските браузъри ? Преди се лъжеше с Firefox, но вече и в него не става Sad

С Dolphin може:

.jpg Screenshot_2015-07-08-15-15-05.jpg Размер: 62.92 KB  Сваляния: 106

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#19

@ninoff: Казва се Dolphin Connect, има я в "магазина" на хрома. Като я сложиш, трябва в нея и в Dolphin да влезеш с един и същ акаунт (може и гугълски) и май това е, няма много какво да се прави.
Цитирай
#20

(2015-07-08, 14:17:48)centur написа:  
(2015-07-08, 07:50:41)georgekodinov написа:  Да питам и аз: някой успял ли е да подкара „find my phone" от icloud.com на някой от андроидските браузъри ? Преди се лъжеше с Firefox, но вече и в него не става Sad

С Dolphin може:
Мерси за шота, колега. Дотук и с Firefox го докарвам. Аз затова питах специално за find my phone че маже картата там. Ще го пробвам този делфин и ще споделя.
Цитирай
#21

Аз ползвам от 2 седмици Maxthon браузър, най-бърз от тия които съм ползвал до сега, дори и от стоковия, супер удобен и изчистен, пробвайте!
Цитирай
#22

Chrome browser +Chrome UA Switcher за рутнати устройства е най-доброто за мен. Смяната на десктоп агента елиминира всякакви недостатъци.

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
#23

Chrome предимно.

 Samsung S9+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)