Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Q: Sony Action Cam wi-fi връзка + картина към PC
#1

Привет. Тествам една камера в момента Sony Action Cam FDR-X1000V и искам да я накарам да ми покаже това което вижда на лаптоп и/или PC. Има гайдове за таблети и телефони, но аз настоявам да го виждам на лаптоп. Имате ли си идея как да настроя камерата да ми вади картината на PC.

С 2 думи да я ползвам чрез wi-fi за WebCam както примерно би ми се получило с читав телефон и droidcam X

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом има как да гледаш от Андроид телефон/таблет ти предлагам да си качиш на компютъра един Android Емулатор и така...
Цитирай
#3

Исках някакъв по-easy вариант, защото ще се иползва за това събитие което ще се стриймва на живо и искам програмата за broadcast да може да хваща резолюцията на камерата (1920x1080, защото няма да ползвам 4к резолюцията на камерата):

[Изображение: 7pqQBb3.png]

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#4

Виж дали това ще ти свърши работа:
http://www.dcrainmaker.com/2015/01/under...tions.html

За камерите на Sony е около средата на сайта.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#5

Това го видях като решение. Проблемът е, че на нас ни трябва да разпознава камерата като wi-fi webcam поради 2 причини.

1. Трябва да я разпознава OBS (Open Broadcaster Software)
и 2. Стриймваме в twitch.tv/nexttvbulgaria

Дадох вчера 7лв за DroidCamX обаче има малко шит-ав FPS. Машината която приема сигнала е Alienware лаптоп с видеокарта GTX 980M и i7 процесор от последните поколения.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)