Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Yoga Tab 2 проблем след ъпдейта
#1

Здравейте преди няколко дена си ъпдейтнах таблета и сега вместо да е всичко много по добре всичко е доста зле...пържо като функций като визия повечето приложения не тръгват директно а трябва да ги деинсталирам и след това пак да ги инсталирам и тн....като цяло новата версия ми е много гадна и бих искал да знам дали някои може да ми помогне да върна старата версия....?

HTC One
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай по-добре с ресет след ъпдейт, пък после ще мислиш за старата.

 
Цитирай
#3

(2015-07-07, 13:33:21)NoMaD написа:  Пробвай по-добре с ресет след ъпдейт, пък после ще мислиш за старата.

ама мен като цяло и новата визия и функциолноста не ми харесва....затова искам старата версия...не искам да го оправям да си върви така а да е старата....според мен е във пъти по добре

HTC One
Цитирай
#4

Предполагам говориш че си ъпдейтнал до лолипоп? Няма начин, поне за момента, за връщане до кит-кат. Иначе вината за изгледа на лолипопа на таблетите е на гуугъл. Също бих посъветвал да се направи ресет до заводските настройки след ъпдейта. Уж леново работят по фиксване на проблемите, но няма срок все още.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#5

еми резетнах го за сега е добре....


П.С. мои познат има лаптоп и телефон пак леново УШ най ново поколение и са по една торба пари....супер е недоволен и от лаптопа и от телефона....лаптопа е връщан вече 2пъти за рекламация...просто много съжелявам че и аз стигнах до тази марка

HTC One
Цитирай
#6

Явно е до късмет или и аз не знам. Имаме няколко устройства на леново вкъщи и до сега не съм имл проблеми. 2 лаптопа над 6 годишни, не са мръднали. Или новите неща са боза или  тук предлагат някакви смотани бройки. Освен софтуерната им поддръжка, не бих казал, че мога да се оплача.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)