Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на таблет втора ръка
#1

Здравейте колеги!

Искам да си купя таблет втора ръка за около 250-350лв , но съм доста зле в тази област и затова реших да пиша тука! Доста се порових из форума, ама не успях да реша. Търся таблет да е по-голям от 7 инча, защото сега тела ми е 5.5 инча и търся нещо по-големичко Smile Иначе ще го ползвам главно за сърфиране, филми и за четене на документи.

Благодаря предварително Smile

Помагайте, колеги! Ако беше 7 инча сигурно щях да взема Нексус 7, ама като е 10 незнам Undecided
Цитирай
Аксесоари
#2

Lg g pad 8/8.3
П.п после видях че си писал за 10,някое леново или най големия лг
Цитирай
#3

Видях, че си се ориентирал към Nexus 7, но щом искаш 10" нали знаеш, че има Nexus 10? В Gsm Arena пише, че има ъпгрейд до Lollipop.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#4

Прочетох доста стари постове във форума и видях, че Нексуса има доста положителни изказвания, затова за 7' мисля,че е добър вариант Wink сега вече се заглеждам и за 8' Big Grin така че диапазано стана между 8-10' Big Grin а за Нексус 10 какво е мнението Smile
Цитирай
#5

В момента ползвам лг 7", а детето 10" леново.ако няма да се мъкне много,големия е добър,обаче малкия пък влиза в джоба на униформата ми и е много удобно за навсякъде.мисля че 8 са по добрия вариант от 7,но се намират по рядко .
Цитирай
#6

Таблета най-вероятно послеянно ще е с мене Wink  но 7' ми е малък. Пък и батерията трябва да си издържа Big Grin
Цитирай
#7

Аз имам наблюдения над един нексус 10. Таблета е ок, като изключим тоталната липса на сякаква оптимизация за работа с големи екрани, но то това е проблем на андроид, не на таблета конкретно.
Иначе е приятно устройство - доста добър екран, добра батерия, бърз, има ъпдейт до лолипоп, даже би трябвало да получи и андроид М. Има и стерео говорители, които се справят прилично. За мен единствения му недостатък е че ми е голям, но ти щом търсиш 10" таблет, мисля че ще ти свърши идеална работа.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)