Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на тв бокс

Здравейте, имам mi box s. Ползвам го за b.box app на булсатком. До тази сутрин без проблем, но сега не иска да тръгне. Дава начлната страница на б бокса и списъка с канали и като включа някакъв канал почва да зарежда и до там. До сега съм направил следното:
1. Преинсталирах приложението- нищо
2. Нулирах тв бокса - нищо
3. Звънях на оператор - хептен нищо
Скороста е около 70 мегабита, всичко останало работи ютуб, нетфликс и т.н.А и другото приложение на булсат - фюжън работи.
Б -бокс аппа на емулатор на компютъра тръгва.
Някой може ли да ми помогне?
Цитирай
Аксесоари

(2022-09-18, 15:27:06)rabata написа:  Здравейте, имам mi box s. Ползвам го за b.box app на булсатком. До тази сутрин без проблем, но сега не иска да тръгне. Дава начлната страница на б бокса и списъка с канали и като включа някакъв канал почва да зарежда и до там. До сега съм направил следното:
1. Преинсталирах приложението- нищо
2. Нулирах тв бокса - нищо
3. Звънях на оператор - хептен нищо
Скороста е около 70 мегабита, всичко останало работи ютуб, нетфликс и т.н.А и другото приложение на булсат - фюжън работи.
Б -бокс аппа на емулатор на компютъра тръгва.
Някой може ли да ми помогне?

Здравей. Няма проблем с приложението и телевизията. Пробвай едно нещо, смени паролата на акаунта и провери пак. Една апликация е за едно устройства, ако някъде се гледа от друг при теб няма да тръгне.
Цитирай

Благодаря, а от къде се сменя паролата? Не го намирам!
Цитирай

Сменя на страницата на Булсатком.
https://online.bulsatcom.bg/bs-portal/login
Цитирай

Смених паролата - същата работа. Възможно ли да се е прецакал тв бокса?
Като отворя ббокс аппа започва да работи мудно. Само на това проложение!
Цитирай

(2022-09-18, 10:35:24)JOKVN написа:  Здравейте,сдобих се с mi tv stick 4k за гледане на ЕОН

Можеш ли да изреждаш каналите нагоре надолу - с кръглия бутон около централния като натиснеш нагоре и надолу каналите ли изрежда или показва лентата за превъртане на предаването?
Приложението на ЕОН нали се активира с код?
Цитирай

Не съм сигурен,тъй като дистанционното на телевизора остана напълно функционално и реално за телевизията използвам само него.По късно ще опитам и ще кажа какъв е резултата,иначе се активара с код също както hbo max.
[-] 1 потребител изказва благодарност на JOKVN за това мнение:
  • redchampions
Цитирай

Здравейте
Да ми предложите актуален бокс до 200лв.
Ще е предимно за онлайн тв(булсат и подобни)
Да е с по-нов хардуер и андроид версия.
Мерси!

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай

[Изображение: Mecool-KM6-Deluxe-ATV-Amlogic-S905X4-And...40x640.jpg]
https://www.aliexpress.com/item/10050039...2320%21rec

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

https://tvbox-bg.com/tv-box/?features_hash=319-4-4
Цитирай

Някой може ли да сподели приложение за бокс, което да държи бокса бъден да кажем през ноща а нощем да изключва ?

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
Цитирай

Ко каза ? Ко ?

Storstark
Цитирай

(2022-10-14, 17:03:23)ianpav_4444 написа:  Ко каза ? Ко ?
Ха-ха, искрено се засмях. Колегата е писал под въздействието на упойващи вещества явно .
Цитирай

А едно време какви нощни тарифи на тока имаше... както и да е, вземаш захранване от ТВто и с неговото палене и гасене бокса съответно заспива и се буди. Аз поне 5 у нас така съм ги вързал...

ПП
Всеки ТВ има таймер или лимитър.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2022-10-14, 22:10:26)alexbg67 написа:  А едно време какви нощни тарифи на тока имаше... както и да е, вземаш захранване от ТВто и с неговото палене и гасене бокса съответно заспива и се буди. Аз поне 5 у нас така съм ги вързал...

ПП
Всеки ТВ има таймер или лимитър.
Не знам под какви вещества съм писал, но явно не се е разбрало.
Ще представя нещата така. Бокса е вързан с кабел , самия бокс пуска точка за достъп. Играе нещо като рутер. Идеята е бокса да работи а телевизора не. Така по разбрано ли е ?

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
Цитирай

Има таймери за контакта ако съм схванал въпроса.
Цитирай

Значи HDMI CEC или там, както беше трябва да е изключено, за да не си влияят на захранванията.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Здравейте, имам нужда от съвет относно ТВ Бокс. Искам да взема бюджетно устройство до 200лв., като то ще ми е първото. Изчетох темата и до колкото разбирам препоръчителни са устройствата на Mecool и по точно KM6 DELUXE EDITION 4/64 Gb, или устройства на Beelink. Първоначално се бях насочил към Me Box S, но след малко четене разбрах, че за такова устройство трябва и рам памет, за да е актуално, а устройствата Х85...96 са за избягване. Та въпроса ми е някой ползва ли устройство HK1 RBox X4S или по старото HK1 Box-X3? Дали са добри, има сравнения на първото със скъпи устройства на Nvidea. Или да не се занимавам с глупости и да търся Mecool KM6 DELUXE EDITION 4/64 Gb?
Цитирай

Ако Нетфликс не ти е с предимство, грабвай Микуула и си гледай кефа. Шяомито също работи добре, ако не планираш нещо различно от IPTV, то си има всички сертификати. Леко по-бавно е от Микуула, но е пренебрежимо.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2022-11-02, 19:37:56)alexbg67 написа:  Ако Нетфликс не ти е с предимство, грабвай Микуула... 

Не ми е приоритет Нетфликс, гледам устройството да е читаво. Клоня към Микуула, но ми попадна HK1 RBox X4S което го дават много производително. Та се чудя и за него и ми е интересно някой има ли реални впечатления.
Цитирай

Колеги препоръчайте ми някакъв бокс.
Изискванията не са големи, телевизора е 32" със hdmi порт(пак трябва да проверя).
Идеята е да се гледа бг телевизия и понякога да мога да пускам филм качен на флашка.
Ще се ползва от баба ми, така че не е нужно да е претрупан с екстри.Не е проблем и да се купи висок клас устройство, ако има смисъл,ако бих избегнал бъгове и подобни.
EDIT:имах в предвид да се гледа телевизия, като бокса няма да е свързан към интернет, просто някаква ефирна, защото няма и кабел в стаята.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай

Тв бокс без интернет ?! Какъв е смисъла или аз не мога да схвана идеята? Да не търсиш декодер? Но и декодер да е, мисля пак трябва антена за ефирна тв, която можеш да сложиш и директно в тв и да я оставиш до него.
Цитирай

.....

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2022-11-04, 12:59:59)bl0odline написа:  Тв бокс без интернет ?! Какъв е смисъла или аз не мога да схвана идеята? Да не търсиш декодер? Но и декодер да е, мисля пак трябва антена за ефирна тв, която можеш да сложиш и директно в тв и да я оставиш до него.


Да, прав си.Трябва ми някакъв декодер и антена като цяло.Но ми се искаше да мога да пускам и филм от флашка.Трябва пак да му погледна модела.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай

За ефирна най-добре само антена, така елиминираш едно устройство по малко(декодер). Щом казваш през HDMI, значи е вероятно и твто да има USB за флашка. Ако има той трябва да си има някакъв плеър. Иначе остава декодера като вариант.
Нямам наблюдения, предполагам и най-евтиния ще върши работа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)