Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с домашен WI-Fi
#1

Здравейте на всички.
Направил съм така,че като се прибера у дома автоматично да ми обръща на WI-FI,но има моменти в които трябва ръчно да го пускам или съм в съседната стая и изобщо немога да го свържа към рутера.Почти винаги се оправя след рестарт,но това всеки път......малко неудобно.
Някой с някакви идеи какво и къде е проблема,че някой път се отпуска с и току виж мобилния е свършил мигновено.
Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Това се получава, когато си използвал ви-фи през деня и си го изключил по инерция. А за вторият проблем просто си рестартирай рутера, за да прераздаде ай-пи адресите, а не телефона и третото за което се сещам е просто да изтриеш малко от запаметените ви-фи мрежи

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#3

Този Смарт конект който си чекнал винаги прави проблеми. Изключи го и си включвай/изключвай WiFi ръчно, ако продължават проблемите пиши да видим какво ще се прави Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Ами имам точни 3 запаметени мрежи,предимно ми се губи когато отида в съседната стая.Много от кънектването се случва ръчно,а не автоматично както искам както бях със стария телефон.Ще опитам с рестарт на рутера и ръчното свързване.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)