Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми със СИМ картите!
#1

Имам проблем със сим картите, който представлява неразчитането им или поне на повечето от тях.  До онзи ден телефона си ми работеше с Мтелска сим карта, а вече и нея не разчита. Не е кодиран телефона и е купуван от Англия и сега също съм там. А и картите си работят в други телефони и изглежда проблема е в моят. Благодаря предварително ако някой може да помогне..

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай
Аксесоари
#2

Има ли валидна гаранция?

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#3

Мисля, че няма.

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай
#4

Пробва ли да направиш хард ресет? Може пък да помогне.

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#5

Пробвах и това не помогна..

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай
#6

Набери *#06# да видиш дали има IMEI номер.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#7

Има си imei номер.

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай
#8

Тогава прилича на хардуерен проблем със SIM холдъра, може би ще се наложи да посети сервиз.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#9

Както съм в Англия не е добра новина това. Благодаря ти.

LG G3 D855 4.4.2 .. LG Optimus 4x HD white
Цитирай
#10

За съжаление е така, май нямаш друг избор. Особено след като така изведнъж е спрял да разпознава SIM карти.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#11

Да споделя, че и аз имах такъв проблем. При мен обаче директно си пишеше "Услугата е деактивирана". След сервиз на документа пишеше сменен PCB main.

LG G3 + LG Watch Urbane
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)