Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note II умря
#1

Добър вечер колеги. Телефона ми умря модела е SHV-E250L. Пробвах да го събудя  с  Один всичко се инсталира успешно но не тръгва забил е на логото на самсунг и това е . А в рекавъри мод пише failed mount efs invalid argument .. Какво да правя сега ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Първо опиши какво се случи за да стигнеш до тук?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Преди седмица телефона се актуализира през киес и за тая една седмица телефона започна да забива .Вчера пуснах камерата и телефона угасна и светна само логото и толкова. Пробвах през киес с надстройване и инициализиране после с один и не става..
Цитирай
#4

Цитат:I had the same issue last night my man - took me HOURS to fix it. In the end the solution was to boot into CWM and enter a few ADB commands on the PC:

Run an SU shell, then enter "mke2fs / dev/block/mmcblk0p3", then "mount-w-t ext4 / dev/block/mmcblk0p3 / efs"

This magically made the EFS partition mountable again. I then restored my EFS image, and wala all was good again.

But yes you are right, this is DAMN hard to fix (I had to trawl the internet for hours). A full wipe / odin stock rom flash / repartition does not solve the issue.

Като за това трябва да имаш инсталирано CWM Recovery ... можеш да го инсталираш с Один както си в момента.

Източник >> http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2073654

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

От къде мога да изтегля ADB
П.с Извинявайте за може би глупавите въпроси просто не разбирам много от тези работи
Цитирай
#6






Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Сега проблема е друг E: failed to moun /data (invalid agrument) can't mount'/data'(invalidagrument)
E: Can't mount /data/log/recovery_log.txt
Цитирай
#8

Носих го в сервиз но го държаха 1 седмица и нищо не са направили само са го подкарали но не чете сим картата въобще
http://postimg.org/image/wvsb03o1l/
http://postimg.org/image/7wfap5zpr/
Цитирай
#9

IMEI има ли?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Като въведа *#06# излиза IMEI
Цитирай
#11

Ако го флашна с один с 4.1.2 ще стане ли ?
Цитирай
#12

Един път инсталиран Кит Кат не може да се връща на Джели Бийн. Ще ти дава грешка в Один.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

(2015-07-16, 22:34:06)rado__8 написа:  Един път инсталиран Кит Кат не може да се връща на Джели Бийн. Ще ти дава грешка в Один.

Тогава какво да направя за да го оправя
Цитирай
#14

Какво да ти кажа...минал през сервиз и никой не знае какво са правили... ти не разбираш много... Да не би да трябва да се сменя модула... не знам налучквам  Smile



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#15

Честно да ти кажа тоя техник ми е много криминален за 4 дена единственното което направи е че подкара телефона не съм много сигурен че разбира много Big Grin
Цитирай
#16

Телефона си го оправих сам днеска а утре ще ида да кажа на майстора че нищо не става от него  Big Grin
Цитирай
#17

Кажи поне за протокола как го оправи!

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)