Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен проблем с G3. Дайте акъл :)
#1

Здравейте, Колеги!
От няколко дни имам много странен проблем с моя телефон. От начало докато си браузвах с Хром-а започна много често да ми излиза съобщение УЖАС.... (сещате се за какво става дума), след това фейс-а започна да ми крашва, накрая както си слушах музика изведнъж се рестартира и след като зареди започнаха да излизат съобщения от рода на google play спря, hangouts спря, google music спря, google maps спря и т.н. И колкото и да натискам ОК, съобщенията продължаваха да си излизат. Реших да направя Hard reset, обаче и това не помогна. Пробвах и с LG Mobile Support Tool да обновя фърмуера - същата работа. След това пробвах и с LG Flash Tool 2014, първо префлашнах с 4.4.2, след това и с 5.0 и все тая - работи си когато иска, постоянно нещо крашва, рестартира се... А от както съм го взел си работеше толкова мазно... Какво му стана изведнъж  Angry
 
Та сега въпроса е дали да го върна в Теленор и да ги чакам цял месец и кой знае дали ще го оправят, или да ти е*а и гаранцията и да експериментирам с някой къстъм ром (не е като да нямам опит, но с други устройства)? Как Мислите?

LG G3
Цитирай
Аксесоари
#2

е какво се притесняваш от гаранцията,даже и да флашнеш къстъм,после пак може да го приведеш във фабричен вид.
Цитирай
#3

Дори и да го дадеш в сервиз, първоначално те ще му направят същото което и ти си му направил. Признаците за като за софтуерен проблем, и след флаша би трябвало да се оправи, но защо продължава да крашва не ми идва на акъл. Нека и някой друг да даде акъл.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#4

Наистина прилича на проблем, който би трябвало да се разреши с Factory Reset. Защо не се е получило, обаче е загадката.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#5

с една от лг програмките за компютър(мисля че официалната) имаше опция горе в дясно за поправка на грешки,пробвай,може да помогне.нещо са ти се бъгнали gapps.пробвай само чистене на кеш и данни на google play и service,или всичко гугълско.
Цитирай
#6

Пробвах всички гимнастики, включително руут и префлаш с РОМ-а на Варгала, но проблема си остана. Вече започвам да си мисля, че е нещо хардуерно, въпреки че на пръв поглед не изглежда така. Както и да е, утре го връщам в Теленор, пък ще видим...

LG G3
Цитирай
#7

@ngoht, ако е в гаранция не би трябвало да има някакъв проблем.Smile

 
Цитирай
#8

А картата форматирал ли си?

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай
#9

Ползвах го без карта. Както и да е, вече го пратих на сервиз.

LG G3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)