Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Z3C и барометър
#1

Здравейте,

никой нищо не казва за брометъра на телефона (или поне не видях). Имам часовник с барометър, който през един час засича стойността и прави графика на последните 12 часа .
Тази графика е несравнимо по-точна от всякакви прогнози, за това дали ще вали в близките часове в района.
Съвсем скоро ще си взема този телефон, та ми е интересно може ли и този телефон "да пра'и такива неща" ?
Мяркал съм такива приложения, но може ли телефона фоново да си записва такава графика ?

Samsung Galaxy S23
Цитирай
Аксесоари
#2

Лично аз ползвам подобна.
Цитирай
#3

@ Nairda - ами че дай линк към google play де, да видим и ние..., щото не са една и две.
Wink

Sony® XPERIA™ XZ1 Compact - Pie 9 & Sony® XPERIA™ Z3 Tablet Compact - Marsmallow 6.0.1
Цитирай
#4

https://play.google.com/store/apps/detai...dTools.osb
Цитирай
#5

Мерси за инфото, макар и кратко. Доколкото чета между редовете явно става, понеже никой не е писал подробности да питам пак.
Та ако сега ако някой отдели минута две да каже аджеба как точно работи, т.е стартираш програмката и тя работи фоново и всяко ново извикване показва графиката за последните часове или по друг начин?
Гълта ли ресурси, батерия и т.н  ? Така де идеята е като се старира приложението винаги да имаш тази графика иначе файда от този барометър никаква.

Samsung Galaxy S23
Цитирай
#6

Аз ползвам ,,eWeather HD,,. Освен графиката за атм.нал./която се обновява щом поискаш - при вкл.WiFi/,тя предлага :почасова и подневна температура, атм. нал. на морското ниво и при теб, влажност, дюпоинт, посока и сила на вятьра, МТО явления, карта показваща 5 неща, и т.н. Интересното при нея е, че ползва два източника :бьлг.обсерв. и амер.сателитен източник. Втория познава повече. /В работата си бях зависим от МТО - затова сьм пробвал почти всички подобни програми и намирам тази за най точна и подробна/ - но-вкусове различни !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)