Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона изключва по време на позвъняване!?
#1

Здравейте, прегледах раздела, но не можах да намеря тема със моя проблем. За това и отварям нова. Всичо друго по телефона е ок, но когато получавам обаждане и почне да звъни телефона се изключва. По смотаното е, че го прави на неопределен период от време. Може цяла седмица да си работи перфектно и днеска примерно решава да изключи докато ми се обажда някои. Не мога да установя някаква закономерност в това какво се случва точно, но тела просто изключва и докато не извадя батерията няма начин да го стартирам наново. Давайте предложения, понеже е много изнервящо или да го нося някъде?
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона ъпдейтван ли е скоро?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#3

Това забравих да го спомена, като го взех вече беше на Лолипоп. Като почна да го прави този проблем, реших че е софтуерен бъг. Руутнах и флашнах Cloudy, там също взе да го прави същото нещо и върнах фабричния ром. Сега съм със него 5.0 v20h=
Цитирай
#4

Върни фабрични настройки. Преди това си запази всички снимки, контакти и важни за теб файлове. Всичко ще се изтрие.

Ако не помогне- направи чист флаш отново на 20h.
Аз имах подобен проблем, но беше къстъм кернела.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

Това го правих вече, без ефект. Странното е, че се проявява само когато ми позвъни телефона и се случва спорадично.
Цитирай
#6

Помисли дали не го прави когато обхвата е слаб. Моя го прави при слаб обхват, когато го отключвам или когато звъни някой. Така е откакто съм го взел вече 1 година. Без значение от версията на андроид, правило ми го е с всички версии, които съм слагал. Имам чувството единствено, че когато му върна заводските настройки в началото го прави по-рядко, но може и само да ми се струва.

LG G3 32GB
Цитирай
#7

Пробвай от настройките за мрежа да му зададеш GSM/WCDMA, вместо да е GSM/WCDMA/LTE.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#8

и при мен се изключва така, по някой път когато снимаме дълго с камерата и си мисля че е от прекалено загряване на телефона

LG G3 16GB Titanium Grey 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)