Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo-tablet-NAV?!?
#1

Здравейте имам следното питане:Трябва ми 7 инчова навигация за камион(говорим за чужбина по-точно-UK),след половин часово ръчкане и човъркане и нетът разбрах ,че марката Lenovo има 7 инчов таблет на който навигацията му била професионална за КАМИОНИ .... Huh .....моля за инфо..дали е така...добре ли съм се насочил(понеже имам тел.на същата марка- А6000)добра ли е навигацията му и ако не е има ли по-добър вариант....просто трябва да е на Български(меню,говор)и да е 7 инчова,непременно за камион!Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Можеш да си сложиш каквато искаш програма, карта и настройки, дори и за Ентъртрайз. Важното е приемникът да е добър. В друга тема тук попитах, но все още чакам отговор дали приемниците се свързват бързо без помощ от мрежата.
Цитирай
#3

Как да ти дам отговор като GPS-а почти не съм го ползвал освен за търсене на някой адрес и с пуснат интернет.Не съм го ползвал за навигация, не съм шофьор.
Всички устройства като са на открито ще се свързват бързо.Сега го пробвах - при изключен интернет ме показа с точност 300 метра, като го пуснах стана 10-ина метра(в къщи с 8 етажа бетон над мен).Освен това имам само гугълската навигация която засега работи само с интернет(с новия андроид се канят да я правят да работи и офлайн).

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#4

300 метра не е добра точност. За шосе и общо определяне на положението става, но за туристически пътеки или вървене пеш в град с много малки улички може да те обърка. Без интернет коригира ли се местоположението след време или си остава така неточно? Благодаря предварително.

Един човечец срещу мен във влака преди 2 седмици имаше точно като твоя таблет, но той не знаеше как да пробва gps-а без интернет и не се задълбочих с много въпроси. Използваше го основно за... телефон. Аз съм му хвърлил око, защото е тесен и се побира много добре в стойката на колата ми. Иначе от 3 години имам един Самсунг, от който съм предоволен за всичко и най-вече за навигация. Спасявал ме е къде ли не от излишно обикаляне.  Smile
Цитирай
#5

Таблетчето е супер за тази работа.Мой приятел си го купи сложих му едно iGO и е на пушка не го сваля от стойката в камиона(TIR) каза че е много доволен ползва го основно в Европейските страни.

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#6

(2015-07-15, 10:27:13)NikolaiRG написа:  Без интернет коригира ли се местоположението след време или си остава така неточно?

Казах ти че нямам друга навигация освен гугълската а тя без интернет не зарежда картите.Освен това тия 300 метра ти казах че са в апартамент с още 6 етажа отгоре в тясна улица без пряка видимост.
Разбира се че с навигация с вградени карти и добра видимост към спътниците резултатите ще са други.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)