Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За феновете на Meizu-Meizu MX5,Meizu MX4 Pro, Meizu M1 Note, Meizu M2 Note, Meizu MX5
Wink 

Привет на всички,
искам да помоля всички , които са закупили смартфон meizu от сайта на xiamiforsale да споделят по кой от начините са го направили.През paypal ,visa или cash on delivery.
Мерси
Цитирай
Аксесоари

Момчета пак съм аз, калъф си намерих, но сега не знам как да си направя настройките за сим картите. Когато говоря с някой по едната сим карта, другата ми дава  изключено, как да направя така, че да ми дава заето? Моля за отговор!
Цитирай

Две въпросчета колеги:
- как снимате екрана?
- при входящо повикване мелодията звучи много глухо и без абсолютно качество, при вас така ли е? Има ли някаква настройка, защото мелодията звучи много по добре през плеъра/ не че говорителя има някакви качества, бих казал най лошия звук, който съм чувал/.
Поздрави.

Lenovo K910 ---> Meizu MX5
Цитирай

Здравейте колеги,

Кажете как точно се разпознава европейската версия?
Интересно ми е как търговци в България предлагат 24 м. гаранция, като навсякъде другаде е 12 м?
Гледам сайта на Techmart.bg и мога да го взема на към 650 лв.
Цитирай

@vallantines За да е европейска версия към телефона трябва да имаш оригинално зарядно на Meizu за нашата страна. Не трябва да има зарядно на Meizu + EU адаптер. Друго с което може да се разбере е флейма, ако го обновиш и ти изчезне българския език, то тогава това е 100% китайската версия. Отзад на кутията трябва да пише M757H за  Meizu MX5.[font=Arial, Helvetica, sans-senif, SimSun, 宋体] [/font]Те пишат 24 месеца за да покажат, че при тях 24 месеца ще си спокоен ако телефона се нуждае от ремонт. От компанията Meizu дават гаранция 12 месеца. Друго важно нещо което на повечето хора не им прави впечатление или не знаят е че в България НЯМА лицензиран сервиз на Meizu. За това ако си го купите от България се молете да не ви се налага ремонт. За информация ще кажа, че една гаранционна карта струва 200 лв. Аз за тези 200 лв ще си изпратя телефона да го ремонтират в Китай

650 лв за 16гб или за 32гб?

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай

Снощи получи актулизация на флима 5.0.0.1А инсталирасе сама и засега работи перфектно .само дето няма български но е изцяло променен изгледа.телефона ми е меизу мх5

Huawei p30 pro
Цитирай

@turboie Колега предполагам, че телефона ти е китайската версия. Виж на кутията какво пише. Ако пише M757 със сигурност е китайската версия и затова ти е изчезнал българския. Google Play изчезна ли?

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай

момчета , моля ви кажете ми как да  направя така , че да работят на стенд бай картите ми в меизуто мх5 ! Пробвах няколко опции но нестава .Телефона ми е закупен от българия от smartphone.bg европейския  вариянт е!
Цитирай

Да китаискае приложенията които бяха инсталирани си останаха.като цяло добре работи сега повече ми харесва има подобрения.ще карам с англииското меню свиквасе. Гогъл плея си стои всичко си стоеше.

Huawei p30 pro
Цитирай

(2015-10-25, 10:37:19)vallantines написа:  Здравейте колеги,

Кажете как точно се разпознава европейската версия?
Интересно ми е как търговци в България предлагат 24 м. гаранция, като навсякъде другаде е 12 м?
Гледам сайта на Techmart.bg и мога да го взема на към 650 лв.

Законово определената търговска гаранция в България е мин. 24 месеца, независимо какво дава производителя като гаранция... Ако производителя дава повече - 3... 5 години, търговеца може да ви даде и повече, ако реши. Търговеца има задължение да ремонтира телефона в рамките на 1 месец, ако не успее, трябва да ви възстанови сумата или да ви замени устройството. Теб не те интересува той в БГ ли ще го прави или в някои от сервизите в Европа, стига да ти го върне в срок. Задължението по ремонта е негово, не твое.

Някой успял ли е да сложи на международната версия на телефона китайски фърмуер?
Цитирай

Здравейте,нещо ми избяга синхронизацията на messenger и компютъра.
Телефона е вързан към wifi-я обаче пак писка като съм на компютъра в чата и като го прочета от там индикатора на телефона свети и седи непрочетен?!
Цитирай

Здравейте налага ми се да купувам телефони 2 на брой и съм се спрял на мейзу, но има един проблем той е че съм разделен на 3 и това са mx4, mx4 pro и mx5 бихте ли ми казъли кой от тях е по-добрият телефон и дали си заслужават телефоните

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Телефоните са хубави аз лично не съжелявам минах преЗ европеиски телефони и видях какво е .сега сефте съм с китаиски мх5 и мога да кажа телефона е страхотен .бърз като аифон че коне и по бърз качеството на изработа е на много високо ниво.и сега с последната версия на флима работи перфектно.

Huawei p30 pro
Цитирай

До тук ми ок, а да ми кажете кой телефон от 3те е най-добрия от към бързина камера и батерия това са нещата който търся в един телефон

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

@Gosho223 mx4 не си струва според мен,защото е стар модел. Зависи от бюджета който имаш бих ти препоръчал новия Meizu Metal. А иначе между mx4 pro и mx5  бих избрал първия.Единствено заради дисплея. За мен IPS е по-добре от AMOLED.
Ети ти линк към новия модел на Meizu.
http://www.gsmarena.com/meizu_metal-7674.php
Цитирай

Аз ще ги купувам от Англия 2 телефона съм поръчал на един приятел за мен и сестра ми и там ги има и 3те модела за това питам кой от 3те е най-добрия като вариант

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Аз сe чудя за MX4 Pro.Притеснява ме само това, дали ще се поддържа още известно време.Като цяло Meizu как са с поддръжката.Знае ли се, кои модели ще получат 6.0 или за флайма няма кой знае какво значение? Също така от някои ревюта се оплакват от дрейн на батерията, която иначе на хартия е супер.Качеството на изработаката на конкрртния модел как е, солидни телефони ли са? Звука също ако може някой да сподели дали е добре..
Цитирай

МХ4 МХ5 са с метален корпус .качеството на изработка е страхотно и телефоните са като цяло хубави.аз съм с МХ5 последната версия на флима 5/0/0/1А и мога да кажа че работи перфектно нямам никакви забележки изцяло нова извия .недостатъка е че няма български и карам на английски но това не е проблем.работи по бързо от афон,няма загряване батерията си кара нормално .Препоръчвамти го.

Huawei p30 pro
Цитирай

Ще помоля колегата -turboie- да сподели мнение относно звука от високоговорителя чист ли е,радва ли ухото или е глух и приглушен?
И също нещо много важно,апарата има ли диод за пропуснати обаждания и имейли.Благодаря.

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

Ами отностно звука сравнен с лж ж3 е малко по слаб но лично на мен ми харесва.достатачно силен е .с тези слушалки с които го ползвам е супер ина еквалаизер и готови икони с стилове относно диода да има и се включва от менюто.и премигва при пропусната повиквануя или смс или меили
Ааа и важно с флим 5 скенера за пръстов отпечатък работи супер много по добре от по старите версии

Huawei p30 pro
Цитирай

Да се похваля и аз, вчера си го закупих от Виваком. Телефона като цяло е страхотен.Нямам никакви забележки.Няма нищо което да ме дразни,всичко е направено на ниво. Флеима се обнови до 4.5.4.1I . Доста се колебаех дали да си го купя но си заслужава всяка стотинка.

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

След ъпдейта на последната версия вибрацията ми изчезна и не мога да я подкарам по никакъв начин. Някой колега да е имал подобен проблем?

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

Направи ресет след актуализацията.

 
Цитирай

Направих 3 ресета и пак нищо,направих и тест на вибрацията с програма от маркета,,не реагира изобщо,,но все пак въпроса е уреден,утре ще ми го подменят с нов,проблема явно не е софтуерен.Благодаря все пак.

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

Меизу мх5 го има във виваком на цена 780лв

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)