Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зарядно за G3
#1

Здравейте,
зарядното ми се развали и се чудя ново ли да си взема или безжично? Безжичното по-бързо ли зарежда или ако няма да го ползвам далеч от нас не е практично? Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Евтините поставки не могат да зареждат телефона. Трябва да си вземеш оригинална за G3. По бавно зареждат понеже режат тока. Опита ми е с евтина от 8 долара от АЛИто. Нексус4 на жената зарежда но G3 не можеше.
Цитирай
#3

(2015-07-14, 02:50:43)mm23 написа:  Здравейте,
зарядното ми се развали и се чудя ново ли да си взема или безжично? Безжичното по-бързо ли зарежда или ако няма да го ползвам далеч от нас не е практично? Благодаря!

Купи си ново (с проводник) и не се занимавай с глупости. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#4

То и безжично да вземеш пак ти трябва зарядно. Онова е само поставка с намотки или нещо такова преобразуващо тока
Цитирай
#5

Понеже темата е за зарядни, искам да попитам нещо за моето. Когато зареждам телефона и зарядното загрява. Имам предвид щепсела, който е на самия контакт. За телефона, ясно че се загрява при зареждане но за зарядното нормално ли е ?

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#6

Да, номално е. При мен също е така. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#7

Ок. Благодаря за отговора. Питам, защото на 1 приятел му направи впечатление. При него не било така. Той е с м9. И се зачудих, дали наистина е редно да се загрява

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)