Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

странен лаг
#1

Здравейте!
    Имам много странен лаг с падащото меню.Това се получава когато известно време телефона е бил заключен,след което като го отключа и плъзна пръст за да падне менюто.Някой има ли идея от какво може да е и как да го оправя?Телефона няма руут.
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам го тоя лаг от първия ден в който имам телефона, според мен това е напълно нормално и не представлява никакъв проблем.
Цитирай
#3

Не мога да се съглася.Жена ми ползва същия апарат и при нея го няма.
Цитирай
#4

Разликата е в софтуера, сложи си същия като на жената.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

(2015-07-14, 23:14:13)rado__8 написа:  Разликата е в софтуера, сложи си същия като на жената.

Уж и на двата е еднакъв.
Между другото,сега ми направи впечатление,че този лаг го има само когато съм на накой от началните ектани.Когато съм в тел.указател напримен,всичко си е натед
Цитирай
#6

Провери дали са еднакви с това приложение >> https://play.google.com/store/apps/detai...info&hl=bg

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Само да вметна,че самсунг който да не лагва НЯМА,аз затова се отказах от тях.
Цитирай
#8

Навремето ползвах SGS2 - не лагваше на 2.3.6 тогава.

 
Цитирай
#9

Не е лагвал защото тогавашната ОС 2.3 беше далеч по опростена и не натоварваше толкова хардуера.Ако се замислиш постоянно се добавят нови неща и за това и изискванията към хардуера стават по-големи.
Цитирай
#10

Е, и аз се отказах - не винаги най-новото е и най-доброто.

 
Цитирай
#11

Радвам се,че сме на едно мнение
Цитирай
#12

(2015-08-04, 19:11:21)Алекс21 написа:  Само да вметна,че самсунг който да не лагва НЯМА,аз затова се отказах от тях.

По-точно е трябвало да се откажеш от софтуера им като смениш ROM-а с някой custom ROM (за предпочитане базиран на чист Android) и ще видиш, че даже лети та се къса.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#13

Относно Ромовете съм съгласен,обаче като си купуваш (скъп) телефон не се ли очаква да работи добре без вътрешна намеса.Най-малкото защото ти отпада гаранцията
Цитирай
#14

Въпросния S3 Neo е среден клас телефон и няма какво повече да очакваш от това + тежкия TouchWiz на Samsung става страшна комбинация.
С неофициалния CM12.1 работи прилично за характеристиките си (определено много по-бързо и гладко), но е въпрос на нагласа да свикнеш с чистия Android и да отвикнеш от тромавия TouchWiz, а и честите флашвания на по-нови макар и неофициални издания на Cyanogen.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#15

Да наясно съм.Аз бях с с3 нео и доста ромове въртях,НО точно за този модел няма много и всички(който поне аз съм пробвал)имаха някакъв проблем.
Цитирай
#16

Мога да се съглася че с CM12.1 лети, но аз използвам официалният им sview и за това стоя на стоковият.
Цитирай
#17

Сигурно сте прави,но аз не мога да кажа защото когото го ползвах CM 12.1 за него още не беше излязъл.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)