Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт за LG G4

H и H+ са различни-скоростите

https://telecomtalk.info/difference-betw...ut/121666/

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
Аксесоари

Във версия „H“ започнаха да излизат H и H+. Дотогава пишеше само H, въпреки че се свързваше на по-голяма скорост на предаване на данните. Исках да попитам дали и при другите съфорумци е така с най-новата версия.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

При мен Н+ се е появявало единствено с операторския V20h за UK(Hutchison Three) и някой други по-стари пак операторски, но не помня вече точно кои бяха, но в случая с V20h за Швейцария, които не е операторски такова нещо не съм имал, както и сега с V20i.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Поне при мен с Genesys 4.6 rom си ми пише H+.  Не помня как беше преди докато съм бил със стоковия софтуер, че нали вече сме на 4g и  само това пише.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай

Здравейте, съфорумци! Забелязах, че с 'i' версията телефонът не влизаше в Doze режим. Върнах се на версия 'h' със същите приложения и този проблем го няма. През нощта си влиза и си стои постоянно в Doze. Следя го чрез GSam. Smile

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Не се ли чува нещо за Нуга ?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Нугата най-рано някога през декември. Така четох някъде.
Цитирай

Потвърдена ли е за модела ?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

И аз четох, че за Г4 ще дойде Декември месец, но аз си мисля, че ще е чак Януари догодина... Smile

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай

Като си спомня, че имах ядове с 6 и минах на 5.1, представям си какво ще е със 7. Big Grin
Цитирай

(2016-11-07, 10:01:23)eksoldier написа:  Като си спомня, че имах ядове с 6 и минах на 5.1, представям си какво ще е със 7. Big Grin
Идва Коледа! Стават чудеса

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

(2016-11-07, 10:01:23)eksoldier написа:  Като си спомня, че имах ядове с 6 и минах на 5.1, представям си какво ще е със 7. Big Grin
Проблемите ги търси при теб,защото телефона и с 5.1.1, и с 6.0 работи много добре.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Е хубаво при мен са. За тва след като върнах на 5.1 нямам никакво пукане при слушане на музика през bluetooth. При 6 това беше възможно само след рестарт на телефона, което ме вбесяваше. Другото нещо много важно е, че не ми даваше да копирам файлове от флашка в паметта на телефона. Сега нямам такъв проблем. Друг основен проблем е, че Smart Lock не работеше и като съм у дома трябваше да си отключвам телефона всеки път с пин код. След рестарт и тва се оправяше, ама мерси. Не съм купил телефона, за да го рестартирам през един час... От както съм си отново с 5.1 всички ядове се изпариха. Един месец доволно се нервирах с 6. И да, след ъпдейта до него направих full reset.
Цитирай

@eksoldier ами щом ти прави мизерии с 6 карай на 5.1 ... мисля разликата не е голяма - никога не съм бил с него ... При мен с 6.0 единствената мизерия която ми е правил е да не иска да прехвърли файл от комп към телефона по кабел и то след 2 месеца без рестарт. След рестарт всичко е ОК. Нямам нито един от споменатите от теб проблеми. Освен че батерията държи малко забележки към телефончето нямам ... лилавеене/розовеенето на червеното не го броя Smile
Цитирай

Важното е, че сега всичко е наред. С всички сменени части мога да изкарам с телефона още една година. Smile А дали ще сложа евентуална седмица, съмнявам се.
Цитирай

Aз също върнах на 5.1 още в началото, всичко ми работеше добре и със 6 обаче телефона беше по-слаб за гейминг.
Цитирай

И при мен е така - с блутуут трябва да рестартирам, за да спре да пука. Това на 6.0

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

6 явно не е най- успешния ъпдейт, но това не значи, че 7 непременно ще е зле.
Да поживеем, пък ще видим. Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

(2016-11-07, 10:01:23)eksoldier написа:  Като си спомня, че имах ядове с 6 и минах на 5.1, представям си какво ще е със 7. Big Grin
Сега, тъй като 7.0 или там който ще е, ще е последен ъпдейт за G4 и ще го оптимизират да е добре.
Който е имал LG G3, знае, че телефона работеше супер с 4.4.2. После го ъпдейтнаха до 5.0 и прецакаха всичко. И който не го е продал заради лагавия и зле работещ 5.0 и е дочакал ъпдет до 6.0, знае, че имаше коренна промяна и лаговете почти изчезнаха.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Преди малко прочетох това http://nixanbal.com/lg-zapochva-apdeyta-...ugat-za-g5 ,така че лека полека нещата с ъпдейта до нуга започват.
Цитирай

Европа, въобще не е упомената за скорошно обновление, колкото до G4 не се надявам да го получи преди Януари.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Ясно е, че първо винаги пускат ъпдейта в Корея и до седмица две и в другите държави визирайки европейските. Според мен до края на декември ще пуснат 7.0 и за Г4. Да не забравяме, че точно на 28 декември пуснаха 6.0 за Г3. Сега не трябва да е по различно.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Някой знае ли дали, когато получим 7.0, ще имаме готината "екстра" като на G5 постоянно да се вижда часът на дисплея след като е заключен ?
Цитирай

Едва ли ще я има. Все пак G5 до колкото разбрах има втори контролер или там каквото беше, който държи включен само 1/3 от дисплея. Ако това го направят на G4, вероятно ще харчи по около 3% батерия на час.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Ех, жалко. Много е готино иначе!

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)