Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт за LG G4

Здравейте колеги, Някой да има проблем с Wi-Fi-я на 7.0. При мен понякога не иска да се връзва веднага, докато този проблем го нямах на 6.0, та въпросът ми е дали има някакъв фикс за това и дали вие имате същият проблем.
Цитирай
Аксесоари

(2018-03-15, 16:53:54)stanchev36 написа:  Здравейте колеги, Някой да има проблем с Wi-Fi-я на 7.0. При мен понякога не иска да се връзва веднага, докато този проблем го нямах на 6.0, та въпросът ми е дали има някакъв фикс за това и дали вие имате същият проблем.

При мен wifi-то си работи без проблеми , може да е от Рутера ти

[Изображение: mohax87.smart.jpg]
Цитирай

(2018-03-15, 16:53:54)stanchev36 написа:  Здравейте колеги, Някой да има проблем с Wi-Fi-я на 7.0. При мен понякога не иска да се връзва веднага, докато този проблем го нямах на 6.0, та въпросът ми е дали има някакъв фикс за това и дали вие имате същият проблем.

Пробвай с промяна на TKIP/AES на рутерчето и сподели как е резултата...
Цитирай

Лошото е, че понякога го прави и с други Wi-Fi мрежи все едно го презарежда като приложение. Сега ще пробвам и тази опция. Попринцип това го прави само само с G4-ката с другите 2 телефона (от подписа) се връзва веднага без никакви проблеми.
Цитирай

Гледам някои слагат 8-ци на телефона, ама камерата не била с хубаво качество, wi-fi май не работи и тн.
Гледам във форума на xda сега имало стабилна версия на Орео за G4 ,всичко си работило.
Ама аз не бих сложил това на телефона. Защото не ми е важно въобще.
Ако дойде 7-мака официално за G4-ще го ъпна , ама иначе да си играя с такива глупости, буутлоудъри и не знам си кво-не.
Цитирай

Що бе?
Нали казват, че с LG UP ставало от раз...

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Въобще не знам за какво ми говориш  Lol 
За първи път чувам това нещо LG UP  Big Grin
Цитирай

По памет... Има я описана операцията май във същата тая тема... Тегли се tot файла (не знам има ли и става ли и с kdz файл) (бета версия на Nougat) v29a (имаше постнати и линкове). Тегли се LGUP инсталиращата програма. Мисля, че преди инсталацията и се поставя и драйвер за програмата (за който също имаше линк).
Абе сега видях , че @maev много добре го е описал процеса в #939 пост тук.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Виж кво намерих:

"The LG V30 and V30+ comes with Android 7.1.2 Nougat out of the box.
It is now being updated to the latest Android 8.0 Oreo under LG’s Oreo Beta program."

Това ли е бета програмата на LG, UP, или е нещо друго?
И още един въпрос-не може ли направо всичко да се изтрие от телефона и да се сложи 8-цата в чист вид?
Няма ли го някъде това Орео из торентите например, пълната версия?

Ей тука една тема:
https://www.reddit.com/r/lgg4/comments/7...ur_g4h815/

Ако си сложа нещо такова, ще ми идват ли ъпдейти и подобрения на бъговете или не?
Цитирай

Не, не, не.
То има в xda форума портнати версии от v30/30+ за G4, но камерата не работи блестящо както на G4, има си и други недостатъци.
Файла V29a е бета версия точно за G4.
Превърти по-назад има го описан въпроса на няколко места.
Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

След reset na мрежовите настройки проблема се оправи за сега. Иначе актуализацията до 7.0 става лесно без проблеми както бяха описали колегите в по-предни постове и за мен лично телефона работи една идея по-добре от преди.
Цитирай

Здравейте колеги, едно въпросче, тъй като wifi спря за сега да прави проблеми въпросът ми е: Тъй като понякога губя connection на телефона на някой игри дали може да се дължи на това че съм ги Backup-нал от 6тицата?
Цитирай

То няма стабилна версия на 7, той иска андроид 8, че и с ъпдейти след тва. Big Grin
Цитирай

Иска му се на зеления дим 4×7...lol
Аз не знам дали ще има ъпдейт до Орео за V20(че искам да си взема такъв).
Но няма да захвърля G4 и затова ми се иска да пуснат за последно ъпдейт официален за 7-цата.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

(2018-03-22, 11:18:07)oxuboxu написа:  Иска му се на зеления дим 4×7...lol
Аз не знам дали ще има ъпдейт до Орео за V20(че искам да си взема такъв).
Но няма да захвърля G4 и затова ми се иска да пуснат за последно ъпдейт официален за 7-цата.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk
Ще има ъпдейт за V20 до Орео със сигурност в края на Май и началото на Юни. Така, че вземай смело. Телефона е невероятен.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Абе то и за Г4 щеше да има със сигурност 7, ама...
Цитирай

Е, няма ли? Имаш си напълно функционална версия на, която всичко и работи. А на V20 това ще му е първи ъпдейт на Андроид версията и със сигурност ще има.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Как я мислят от LG - въобще не знам.
Само за информация: Nokia 6 вече е с Орео.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Попринцип при мен има тук таме проблеми със 7мицата, но явно си е до късмет.
Цитирай

При тебе проблемите са защото си върнал бекъпа от 6.0. Направи си един хард ресет и си инсталирай програмите на чисто и съм сигурен, че няма да имаш проблеми.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ей, колеги!
Абе да питам нещо ? които са на 7.0 имат ли LTE на теленор?

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

(2018-03-23, 23:04:08)maev написа:  Ей, колеги!
Абе да питам нещо ? които са на 7.0 имат ли LTE на теленор?

Има си.
Цитирай

(2018-03-23, 23:49:29)bodonance написа:  Има си.
Явно при мен само е проблема, не че ми пречи, след няколко месеца ползване чак сега видях, че не минава на 4г, а си седи на 3г (в моя район обичайно са сходни скоростите така или иначе). Мерси @Бодо, златен съфорумник си 24/7.

Sent from LG G4 7.0 with TapatalkPro

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

(2018-03-23, 23:52:45)maev написа:  Явно при мен само е проблема, не че ми пречи, след няколко месеца ползване чак сега видях, че не минава на 4г, а си седи на 3г (в моя район обичайно са сходни скоростите така или иначе). Мерси @Бодо, златен съфорумник си 24/7.

Sent from LG G4 7.0 with TapatalkPro

С кой модем си, че са няколко версии?

Ето ти модема с който съм аз ... последна версия е https://drive.google.com/file/d/1GKVj6S2...sp=sharing
Пакетиран е в зипче та през рекавъри лесно да го налееш ...
[Изображение: f96b80527fa40108592e0b5db1d9d124.jpg]
Цитирай

@Бодо, тая V30b, от къде е, ти ли си я "сглоби" ? (Номер на съставяне: Bodo G4)
LineageOS, някакъв друг ROM ли е.
Ако работи стабилно и камерата е перфектна като преди да го мятаме повечето желаещи, че то ОТА явно няма да има.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)