Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[FRAMEWORK] Xposed Installer
#1

Здравейте колеги. В конкретната тема във форума за това приложение беше посочен начин за инасталирането му на lg g3  чрез installer for xposed . Инсталирах въпросния installer преди време от маркета и всичко си беше наред докато не смених рома. Направих wipe и сега потърсих instaler for xposed в гугъл плей, но него намирам. Някой може ли да ми помогне с намирането му.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето от тук можеш да го дръпнеш, v3.0 е. Дано ти свърши работа.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#3

Извинявам се май не обясних добре. Изпълнявам тези инструкции, но не успявам или бъркам някъде
"1. Инсталирайте приложението за работа с модули - [FRAMEWORK] Xposed Installer v3.0 alpha 4 Full.apk.

2. Флашнете през custom recovery (CWM или TWRP), zip-архива, съответстващ на архитектурата на процесора на устройството ви. "

В същата тема колегата Ganchev казва, че чрез приложението installer for xposed(това е друго и е за lg g3) също се получава. Точно с него успях, но сега не го намирам в маркета , а както казах по другия начин не ми се получава.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#4

Колега виж ето това приложение . Инсталираш го като нормално арк и в телефона се появява приложение LGG2/G3 xposed instaler от което инсталираш/деинсталираш въпросния Xposed Installer. Това намерих и дано съм помогнал.  Storstark

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#5

Точно това търся. Благодаря ти много.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#6

Новата версия на G3 TweaksBox.



Прикачени файлове
.apk G3_TweaksBox_1.4.1.apk Размер: 632.45 KB  Сваляния: 13

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)