Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Galaxy s6
#1

Привет ! Трябва ми телефон за около 1000 лв. и се спрях на Galaxy s6. Вие доволни ли сте от телефона, прави ли някакви бъгове ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами чети от темите под твоята!

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#3

Розови оттенъци по дисплея и слаба батерия. Но докато второто до някъде може да се оправи софтуерно донякъде, то с екрана нещата са по-сериозни. Това са за сега основните болежки на модела.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#4

провери и дали камерата ти фокусира нормално- веднага след акто я включиш трябва да е на фокус
Цитирай
#5

Заслужава ли си въобще този телефон? С 4-ка съм и като гледам андроида продължава да ги има тези проблеми и с 20 ядра и 10гб рам пак се мъчи в сравнение с ios-a. A като гледам, камери не фокусират, криво залепени бутони и екрани, розавеене, хлопащи бутони ... заслужава ли наистина пред айфона ?
Цитирай
#6

Така се получава винаги, когато някой, независимо в каква област, не набляга на своето качество, а надзърта в канчето на другите и се мъчи да копира.
Аз си смених айфона с С6 и не съм убеден дали съм направил правилен или прибързан избор. А иначе това е първият самсунг, който ми е харесал.
Цитирай
#7

За визия ДА, изглежда добре (сравнение с досегашните им модели), но че издиша качеството на сглобката сте прави.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#8

(2015-07-17, 21:59:26)stoildim написа:  Заслужава ли си въобще този телефон? С 4-ка съм и като гледам андроида продължава да ги има тези проблеми и с 20 ядра и 10гб рам пак се мъчи в сравнение с ios-a. A като гледам, камери не фокусират, криво залепени бутони и екрани, розавеене, хлопащи бутони ... заслужава ли наистина пред айфона ?
Андроидът си е ОК, просто самсунг така и не разбраха, че трябва да си пренапишат tw-a и най-накрая да махнат половината боза, която си е фабрично инсталирана. Аз поне лаг нямам, но ако си го оптимизират ще е супер. Иначе ако искаш наистина да видиш как работи андроид-взимаш си нексус 5 или чакаш за новия нексус...
Иначе дали да го вземеш-въпрос на вкус. Ако иОС те кефи повече-стой си с тоя, вече ако искаш да смениш малко-можеш да се замислиш. Вупреки че поне аз, като чета с какви проблеми е-не, мерси...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#9

Нормално във форума всеки да пише за проблемите, които има. Айфона и той се гънеше ама това не е проблем някак си. Имам служебен айфон 5 и лично аз мои пари за тази операционна система не бих дал.
Цитирай
#10

Да не забравяме и начина по който Самсунг обича да зарязва флагмените си от ъпдейти, в момента Note 4 е напълно пренебрегнат, а телефона излезе преди 6 месеца (май ще получи 5.1.1 края на юли или август... или ноември, но без "бързия" тъч уиз и другите екстри в 6-та). Сега като излезе и Note 5 предполагам 6-та ще бъде забравена и след около година може би ще получи андроид м и до там. 4-ката я оставиха с бъгавата версия 5.0.2 и направо ми иде да го метна в боклука.
Цитирай
#11

Голяма работа че зарязват ъпдейтите,слагаш Къстъм Rom по натам и си в играта.Важното е хардуерно един телефон да бъде здрав а във софтуера винаги може да се лавира по един или друг начин.Естествено ако човек не робува на гаранцията на телефона си,тогава му остава да цъка с език и да се ядосва за глупости......
Цитирай
#12

Малка, голяма... Не всички се занимават с флашване на ромчета. Това нали е работа на производителя.
Цитирай
#13

Хайде сега ,направо го сразихте този телефон!Много си е хубав ,,шестака'' -предполгам,че ги има изброените (хардуерни )проблеми,но аз не страдам от нито един от тях и смея да твърдя,че за мен специално се представя много добре този телефон.Притежава уникална камера и е много бърз,въпреки многото нежелани приложения на Самсунг.Батерията си държи повече от 4 часа на екран при интензивно ползване-браузване ,игри,чат и от време на време навигация.Имал съм всичките отхапани овошки до 4s и не искам да се заричам,но повече няма да си причиня подобно страдание с модел от този бранд.Все пак няма да изневеря на НОТ серията и есента ще си взема и НОТ5 ,а s6 отива при жената.Единствен недостатък за мен на S6 е по-малкия му екран и след ползване над 3 години на телефони от нот серията май няма да свикна с малкия му диагонал Smile

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
Цитирай
#14

Тия, които искат "последната версия веднага" си цъкат с нексуси или слагат къстъм, а не чакат производителя да им спусне версия, пълна с някалъв bloatware....
Аз поне адски много се надявах да скипнем 5.1 и самсунг да се фокусира сърху М, ама..май няма да стане.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#15

Моля, придържайте се към темата! Споровете Android vs. iOS си ги водете на лични съобщения!

D_coffee
Цитирай
#16

Че то не става дума за андроид срещу айос.
Говорим за бавното обновяване на андроид версиите.
Или нямаме право на критика към скъпоценната ос.
Много фанатизирано нещо...
Аз лично им "дадох шанс" на самсунг, но да видим как ще се представят.
Цитирай
#17

Аз също съм със S6 и мога да кажа, че сгреших като избързах, трябваше да изчакам няколко месеца да прочета отзивите и тогава да реша.
Цитирай
#18

(2015-07-17, 21:59:26)stoildim написа:  Заслужава ли си въобще този телефон? С 4-ка съм и като гледам андроида продължава да ги има тези проблеми и с 20 ядра и 10гб рам пак се мъчи в сравнение с ios-a. A като гледам, камери не фокусират, криво залепени бутони и екрани, розавеене, хлопащи бутони ... заслужава ли наистина пред айфона ?

Не си давай паричките защото сигурно си ги изкарал с много труд и лишения.
IOS много по-добро решение поне няма да пишеш тук : ами стана това, защо прави онова!
Цитирай
#19

Колегата нека първо да реши задачата на iOS или на Android ще заложи в крайна сметка. Аз лично в пъти повече харесвам Андроид и то със всичките му кусири пред скуката с наименование  iOS. По повод конкретния телефон S6, да той има кусури но като всеки един телефон и при едно по-внимателно разглеждане преди да се наброят парите за него може да се установят наличието или отсъствието на розовите отенъци и хлопането на хоум бутона. За бутонът дори аз не го причислявам към проблемите, а просто това си е конструктивен факт, който ако не те дразни не виждам какъв е проблема с него. Батерия, ами какво да говорим за нея то ако искаш да го ползваш в даден момент като Нокия с фенерче ще ти изкара и 6 дни, ако го нагънеш на работа ще изкара от сутринта до като се прибереш вкъщи с една дума телефонът спокойно изкарва един ден при интензивно ползване в границите на разумното. По повод Айфон, ами и те си имат куп проблеми в хардуерно отношение и е достатъчно да посетите техният форум и ще се убедите в това. По принцип във форумите на 90% се пише за проблеми и оплаквания от общ характер, което много изкривява действителната картина за дадено устройство.
Цитирай
#20

Явно не си ползвал iPhone и за това разсъждаваш по този начин. Аз преди да си взема S6 бях с 5, жена ми е с 6 и мога да кажа, че сбърках като минах на Андроид.
Цитирай
#21

Dа iPhone никога за лична употреба не съм ползвал и едва ли някога бих Smile. Досега ми до iPhone 4, 5 и 6 е на мой приятели и да си призная трудно го докарвам до 5 минути разглеждане и ровене защото ме лови яко скуката и апатията. На поставеният от мен въпрос към познатите ми защо не ползват Андройд, дежурният ми им отговор е "Ами много ми е сложен" Smile. Явно аз обичам по-сложните неща не знам. А към основният въпрос на колегата на мен лично S6 на дизайн ми по-харесва от iPhone 6 и 6+, но това е много субективно защото се касае до външен вид, а там 4-ри очи гледат по два различни начина.
Цитирай
#22

Нека не превръщаме темата в спор за ОСи.И двете си имат почитатели.Aйфона е за хора които нямат време и ли желание да си настройват телефоните непрекъснато,просто си вършат работата и толкова.Факт е че си работи съвсем прилично и гладко,съвсем пълноценен смартфон си е,просто не е играчка в каквато повечето почитатели на андроид сме превърнали телефоните си.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)