Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помогнете да премахна ъпдейт на Престижо 5400 DUO
#1

Здравейте.Получих ъпдейт за андроида  на телефона си,а не съм запознат с тези неща и го инсталирах.Изтегли се много бавно и се инсталира много бавно.Тогава си помислих че всичко се прецака и така стана.Взе да зарежда много бавно всичко,което до тогава летеша.Wi-fi взе да не разпознава мрежата в къщи и трябва да го включа и изключа няколко пъти за да хвана нет.В Google play взе да влиза много бавно и пак след няколко опита.Картинките за да ги разгледам ги зарежа по 20 сек всяка една.С две думи този ъпдейт май дойде много тежък за телефона ми,не знам дали и при други е така.Дадох заводски настройки-не става.Търсих в нета за харт ресет.Намерих,ресетнах-wipe factory....,delete al data of uzer.Стигна до "Preparation for resetin........" и до там.Чаках го 1 ден,но само се подготря за ресетване и толкова.Сигурно някъде аз бъркам,не знам.Мисля че ми трябва някакъв файл на страра версия на Андроид или Фърмуер,но аз бях до тук.Не знам какво точно трябва да сваля и къде да го инсталирам.Ако някой може да помогне да си го възвърна така както си е излязъл от завода.Тела го ползвам за обикновени неща-ало-ало,съобщения,ровене в мрежата,имам инсталирана моя навигация,не играя на игри,не качвам много приложения(само най нужните).Ползвам му около 50% от ресурсите.Надявам се някой да ми обясни по подробно как мога да си го оправя сам.От Стара Загора съм и ако има някой от тук може да се срещнем за да види како може да се направи.Аз не мога да се справя сам,малко са ми познанията  Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройки >> Архивиране и нулиране >> Заводски настройки.
Така е при Самсунг ти потърси нещо подобно в твоите настройки Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Писъл съм,че съм пробвал с заводски настройки-не става.Друго ще да е и все пак благодаря за отговорът ти
Цитирай
#4

Сваляш по-стара версия на firmware-а от тук -> http://www.prestigio.bg/catalogue/Archiv...00DUOWHITE
Разархивираш, следваш инструкциите и флашваш Smile

Android потребител от април 2013 Smile
Цитирай
#5

Благодаря.Това е нещо ново.Свалих си първите два,последвах инструкциите,но пак не стана.Изписа ми "Instalacion aborttet" Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)