Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон oт Marshall със златна врътка за 1000 лева
#1

[Изображение: picpath_2_27722.jpg]
   
Който е свирил на китара или просто е слушал / гледал рок концерти/клипове, знае кои саMarshall.
За другите - най-големия производител на китарни усилватели.
Явно от фирмата са решили да навлязат в необятния свят на смартфоните.
Маршал представиха модел London (Не разбрах къде, но ще е тъпо да не е в Лондон).
Смартфонът е запазил отличителните белези на китарните усилватели от марката, като за създаване на луксозно усещане са добавени златни елементи.
Предни стерео говорители за осигуряване на качествен звук и два изхода за слушалки за да можем да споделим любовта си към музиката с любим пчовек.
Смартфонът разполага със специален златен бутон, който автоматично зарежда музикалната колекция.
Бутонът, който служи за контрол на звука също е от злато. Marshall има подобрени възможности за възпроизвеждане на музика (ползва DSP Wolfson WM8281) и ще се продава в комплект със слушалки Marshall Mode.

Технически характеристики:
4.7” дисплей с резолюция 720p 
чипсет Snapdragon 410 
2GB RAM 
16GB вградена памет
8МР основна камера
microSD слот
батерия 2500 mАh, сменяема.

Продажбите на Marshall London започват на 21 август на цена 4995 шведски крони, което е около 540 евро.

[Изображение: picpath_1_27723.jpg][Изображение: picpath_1_27719.jpg] 
Мен лично телефонът ме вдъхнови. Отдавна не съм меломан, но това ме връща в младостта, когато използвахме репетиционни, оборудвани с такива усилватели за да свирим с групата. Сигурно щот съм дърт, но се разчувствах. И бих си купил нещо такова. Едно е да ревеш за премиум усещане на алуминиева рамка, друго е да усещащ златни бутони и то на як рокаджийски дизайн.


☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари
#2

Ехааааа потекоха ми лигите.
Цитирай
#3

Казваш, че модела щом се казва Лондон трябва да бъде представен в Лондон. Надявам се да не пуснат модел Марс ... Шегвам се. Темата ти е много интересна и мен лично ме впечатли това, че са сложили гнезда за 2 комплекта слушалки. Много ми харесва и външния вид на модела; изключително в техен стил.
Цитирай
#4

Гнездата са две не само за да могат двама да слушат музика ,а струва ми се големите слушалки от комплекта си имат отделно кабелче за всяка.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#5

Телефончето е много хубаво, но освен името няма друго общо с Marshall. Това е поредния маркетингов продукт брандиран с логото на известна компания, точно какъвто е и телефона на Polaroid.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#6

Че е брандиран е вярно,но аудио чипа в комбинация с подходящи слушалки,в случая включените в комплекта са гаранция за перфектно аудио изпълнение за потребителя.Пробвал съм доста флагмани за музика и точно тука куцат.Iphone и Ipad според мен се справят добре от към тази част,и останах. изненадан от аудиото на Miezu Note M1.Там  за аудиото се грижи Dirac HD.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#7

Дали гърбът е от истинска кожа?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#8

Това па с истинската кожа е направо извратено.
Цитирай
#9

Мисля, че е кожена текстура, като на NOTE 3, което е още по - извратено

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#10

Страхотен е!
Трябваше да му сложат поне една лампичка. Wink

Doogee S30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)