Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимки направени с G4
#51

В магазин Дензел в Пловдив има стативи за телефони, които пасват идеално на Г4 и струват скромните 3лв.
Захвата е същия като на селфи стиковете, захвата може да се сваля от крачетата и да се завие на нормален статив.

LG G4
Цитирай
Аксесоари
#52

(2015-12-08, 15:46:37)tda написа:  [Изображение: KtpHRMn.jpg]

ISO: 1250, Exposure time: 1/33, WB: Auto

[Изображение: 9Wb60n1.jpg]

ISO: 1000, WB: 4200K, Exposure time: 1/30

"Ужасна" е тази камера. Big Grin

Толкова малко шум при това голямо ISO, чак се учудвам тази камера ме изненадва всеки ден Smile

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#53

(2015-12-08, 16:47:56)prankmaster написа:  В магазин Дензел в Пловдив има стативи за телефони, които пасват идеално на Г4 и струват скромните 3лв.
Захвата е същия като на селфи стиковете, захвата може да се сваля от крачетата и да се завие на нормален статив.

...и аз търся нещо подобно.Качи някаква снимка да видя какво представляват.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#54

Много се дразня, че не мога директно да ъплоадна от галерията... Били големи файловете...
Както и да е, първата снимка е това, което струва 3лв.
На втората снимка е само захвата навит на телескопичен статив "HAMA" за 10лв. от Технополис.

[Изображение: 2yv8foy.jpg]
[Изображение: 14wui3s.jpg]


Едит: телескопичния статив е на шарнирна връзка и може захвата да се накланя под различен ъгъл.

LG G4
Цитирай
#55

За тези пари изглежда доста добре.Намерих този модел в alito и ще си поръчам такъв в комплект със статив.А как е захвата на телефона т.е добре ли го държи.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#56

Доста добре, даже в началото се притеснявах, че ще огъне телефона.
Друг е въпроса колко ще изкарат тези пружинки.

LG G4
Цитирай
#57

[Изображение: 23312006259_791036bbf2_c.jpg]
Autumn: last days by Georgi Dochev, on Flickr

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#58

[img][Изображение: 23697566015_fc40a35cb1_o.jpg]20151212_150932 by Petar Romanov, on Flickr[/img]
Предишния ми телефон LUMIA930 имаше много добра камера но с LG G4 снимките стават една идея по-добри във всяко едно отношение.

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#59

Здравейте, от няколко дена съм с този телефон и съм безмълвен след като видях какви снимки прави Smile
Част от парк Кайлъка, гр.Плевен Smile
[Изображение: 23432565300_4b0b9a5834_k.jpg]Lg g4 without photoshop by Tsvetan Petrov, on Flickr

[Изображение: 23619755902_128ef6d1e3_k.jpg]Lg g4 without photoshop by Tsvetan Petrov, on Flickr
Цитирай
#60

Стакнато от 60 снимки с фотошоп  Ето как
[Изображение: 23362278189_58843a8c5a_c.jpg]Star Trails by Tsvetan Ganev, on Flickr

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#61

Група за снимки правени с LG G4
[Изображение: 23711176231_5cb4d43a12_c.jpg]Bridge by Tsvetan Ganev

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#62

Колега, снимките са уникални, искам да попитам обработвани ли са с програма и ако да коя е програмата? Благодаря.
Цитирай
#63

(2015-12-18, 13:15:10)vovalinder написа:  Колега, снимките са уникални, искам да попитам обработвани ли са с програма и ако да коя е програмата? Благодаря.

Да, обработвани са с Photoshop!

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#64

И все пак, снимките са супер, браво.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#65

една снимка за да излезе така, винаги е обработвана.
Нооооо пич, добре си се справил. Явно имаш и dslr камера щом знаеш как да го направиш това.
Цитирай
#66

Photoshop, Lightroom и тн. Ест. че винаги има обработка, но без качествена основа, каквато ти дава този телефон например, колкото и да си играеш, само с програмки не става.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#67

Телефонът снима добре, даже супер за телефон, но доста го превъзнасяте. А нощните снимки стават яки единствено заради възможността да избираш скорост на затвора ръчно при ниско ISO. Аз също съм фен и имам DSLR.
Пак казвам-супер си е камерата, но добри снимки могат да се направят с всичко, което има ръчни настройки и знаеш как да снимаш и най вече как да обработваш.
Цитирай
#68

Аз с моя Lenovo Z2 Pro не стигам това качество, за това искам да мина на G4...
Цитирай
#69

(2015-12-20, 00:45:20)Ghost написа:  една снимка за да излезе така, винаги е обработвана.
Нооооо пич, добре си се справил. Явно имаш и dslr камера щом знаеш как да го направиш това.

Нямам DSLR и никога не съм имал, имам само телефона за снимане който има ръчни настройки като DSLR Smile

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#70

@ceclii във флик ти разгледах снимките. Впечетление ми направиха макро снимките. Видях че си постнал как си си сглобил кутия, интересува ме някакъв дифюзер използваш ли, и къде поставяш обекта, който заснемаш.
Цитирай
#71

(2015-12-20, 23:45:40)Ghost написа:  @ceclii във флик ти разгледах снимките. Впечетление ми направиха макро снимките. Видях че си постнал как си си сглобил кутия, интересува ме някакъв дифюзер използваш ли, и къде поставяш обекта, който заснемаш.

Не,  не използвам дифузер, а обекта поставям в кутията!

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#72

@ceclii Аз също мислех,че имаш dslr. Снимките които правиш и обработваш са страхотни. Направо си изглеждат про. Поздравления и от мен! Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#73

И аз поръчах led лента. Би ли дал някой съвет, как да сглобя такава кутия. И как точно поставяш обекта, директно върху диодите или нещо като малка поставка.
Цитирай
#74

(2015-12-21, 12:18:16)Ghost написа:  И аз поръчах led лента. Би ли дал някой съвет, как да сглобя такава кутия. И как точно поставяш обекта, директно върху диодите или нещо като малка поставка.

Поставям обекта върху малка поставка няма значение от какво е, но моя съвет е да не си правиш като моята кутия, а с две настолни лампи с бяла крушка от тия дето са като навити, върши същата работа, а за макрото е много важно доброто осветление!

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#75

Колега time lapse с кое прилижение си го правил?
Че аз имам закупена camera fv 5 но тия са ми ограничили до 0.7 секунди скоростта на затвора.
А другите приложения не ми предлагат тази функция
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)