Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Добър доставчик на интернет + ТВ в Бургас
#1

Някой може ли да ми предложи  добър доставчик на интернет + тв Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

+1 за NET1, стига да има покритие. Отключени канали, добър интернет.

 
Цитирай
#3

За коя част /град/на страната става дума?
За тези условия, можеш да избираш между
Виваком
Булсатком
Мтел
Нет 1
Близу
има и други малки квартални доставчици на такава услуга, които работят по-добре от всички тези

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

Ами от Бургас съм Smile в момента съм на Виваком и не съм много доволен и за мтел съм чувал, че нещо куцат.
Цитирай
#5

Мтел Интерактивна телевизия и интернет
Имаш 1 месец пробен период, в който можеш да се откажеш, ако не си доволен. Smile

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#6

Далеч от ментел. Интернетът гарантирам е пълен оцет. Постоянно става нещо и изчезва през няколко дни за час-два. Освен ако не подпишеш някоя супер изгодна промоция, не си заслужава. Потърси някой квартален доставчик. Тук кварталките предлагат в пъти по-бърз нет в най-лошия случай за същата цена.
Цитирай
#7

Ето за това попитах какво ти е местоположението. Всеки един от тези големи доставчици има места на които е ОК и места на които му куцат услугите. Давам пример със себе си, без да се чувстваш агитиран. Малко предистория. Бях на кабелна преди много години, след връщането си от почивка установих, че доставчикът ми се е продал на евроком тогава/сега близу след обединението на няколко кабелни/ Та понеже ми играеха по нервите със постоянна смяна на каналите и техните местоположения, даже имаше моменти в които бях само на черен екран - без канали. Реших кардинално проблема като станах абонат на Булсатком, и вече 10-ина години нямам проблем с телевизията. Има пък клиенти, които не са доволни от тях, било заради недобре настроена антена от някой неграмотен техник или поради някаква друга причина. Както и да е, давам ти пример, че колкото оферти толкова за и против ще има. За интернета: преди години пак по подобен начин, нашия много добър квартален доставчик беше купен от Булсатком/можеше да бъде купен и от друг ГОЛЯМ. При плащане на месечната ми такса ме уведомяват как стоят нещата до най малката подробност също така ми казаха, че нищо не се променя освен името - за мен. Досегашния екип си остава и пак той ще се грижи за нашата мрежа, освен че при така наредилите се обстоятелства един вид услугата ми става пакетна от един доставчик и съответно цената пада. И до сега проблеми не съм имал с интернета над 15 години/общо на стария доставчик и новия собсвеник/. В други квартали в София например имат проблеми с мрежата. Същото нещо се случва и с другите големи компании, например Мтел доста поразвалиха името на Мегалан и не помня още кой със скапания нет и обслужване в някои квартали. Та и за нета е същото, както и при телевизията колкото предложения толкова за и против ще има. Аз съм доволен от комплексната услуга на Булсатком и затова я използвам, предпочитам сателитната телевизия /която има предимства, както и недостатъци пред кабелната/ но за моите потребности аз избрах сателинтната - при теб може и да е обратното .След като не си доволен от твоя доставчик и искаш да го смениш, зачеркваш го от списъка и продължаваш с проучването за доставчици. Препоръчвам ти за поразпиташ съученици/ако си ученик/ колеги, приятели, познати а защо и не техници на компаниите как намират техните услуги спрямо конкурецията в твоя град и в твоя квартал. Накрая взимаш решение за което ще си отговорен единствено и само ти. Имам познати в Бургас, които са доволни от Виваком, но щом ти не си явно си има причина. Желая ти успех!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

МТел в Бургас-страхотен интернет, на рутера има навързани 1 smart TV, 2 лаптопа и 4 смартфона (два от които постоянно се използват, другите предимно standby, но пак свързани)-нито има забяване,нито накъсване. Зарежда по 2-3 клипа в 4K формат и остава ресурс за разглеждане на страници без проблеми. Определено доволен.
Цитирай
#9

И аз съм доволен от Мтел(София). Като цяло от 2-3 дена обаче почва по 10-15 минути на ден да им прекъсва нета(и то точно в 4 следобед...), което е странно и ако продължи ще звъня да ги видя какво става(по някаква причина спира да работи устройството, което е долу в мазето), но иначе като цяло съм доволен(22-23лв на месец е, ТВ+Нет на 50мегабита, като съм достигал до около 70), брат ми доста време на ден цикли онлайн игри + скайп разговори едновременно, като дори през това време да се пусне някой торент пак си браузвам без проблеми, като цяло е стабилен.
Иначе имам колега на Нет1 и е адски доволен(въпреки отзивите, които четох в нета), аз щях да подписвам с тях, но нямат покритие в Люлин2 и си останах на Мтел.
Иначе когото и да съм попитал ми е казвал да бягам далеч от Виваком, та предполагам не са много добре.
За другите не мога да кажа нищо.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#10

Бил съм на Виваком, но не в Бургас, а в Стара Загора-интернета си е ОК, съпорта им е 24 часа (тел.) и техниците идват и в неделя, много точни и коректни. Интернета нито ми е прекъсвал, нито нещо друго. Така,че и от червените, и от оранжевите съм доволен.

От blizoo не съм-редовни прекъсвания.
Цитирай
#11

Ааа, да-съпорта на Мтел е супер дразнещ.
Ти им казваш къде им е проблемът, те почват: "Ама направихте ли това, направихте ли онова...".
Затова още не съм им звъннал за тоя проблем, защото знам, че ще трябва 20 минути да си късам нервите с дебилните им въпроси...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#12

Мтел в Пловдив, кв. Тракия е чудесен, никога не ми е прекъсвал за това го предложих, и место 30Mbps ми пускат 40Mbps.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#13

Нека стесним търсенето на добър доставчик в Бургас!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#14

Аз съм от Бургас.Интернета ми е от Мтел 50мб за 12 лева..Вече година го ползвам колкото и да са ми противни като оператор интернета им е много добър.За това време нито един път не е забил или да имам проблем.Само това използвам от тях.За телевизия 100% ти препоръчвам Диджиком.Аз съм на тях предоволен.16 лева на месец без сключване на дългосрочен договор,получаваш възможно най-големия пакет с много добро качество плюс  около 30HD канала .Сравнен с операторите това включва всички канали за които ще заплащаш допълнително включително 10-12 еротични някои от тях хай-дефинишън  Big Grin Big Grin Big Grin Visslar Visslar Visslar
Между другото имам приятел който използва също интернет от тях и е доволен.Провери ако искаш за пакетна услуга от Диджиком.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#15

Какво ви е мнението за RN-TV ? Smile ще проверя и за Digicom,а за мтел трябва да дупчат цялата кооперация т.е. няма как да стане Sad
Цитирай
#16

(2015-07-19, 00:57:32)nzim написа:  Далеч от ментел. Интернетът гарантирам е пълен оцет. Постоянно става нещо и изчезва през няколко дни за час-два. Освен ако не подпишеш някоя супер изгодна промоция, не си заслужава. Потърси някой квартален доставчик. Тук кварталките предлагат в пъти по-бърз нет в най-лошия случай за същата цена.

Точно пък М-тел си е 6+, за ТВ+Нет. Визирам Бургас, за вътрешността на страната, според зависи... Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#17

колега аз съм в Бургас и ползвам БургасНет - телевизия 150(17HD) канала и интернет 100 мегабита без договор за 30 лв на месец и съм доволен като цяло. Интернета от февруари до сега мога да кажа че не е спирал или прекъсвал, т.е. не съм им звънял да ги питам кво става
и най-важното при тях е че мога да гледам минали предавания което за мен е мн важно при положение че ходя на работа напред назад и имам време да гледам тв след 22 часа, а то тогава всичко е свършило като цяло

П.С. - бях на Виваком (в Бургас) - IPTV + 50 мегабита, обаче постоянно прекъсваше и след няколко идвания на техниците им и смяна на рутери (Виваком имат рутери TP-link, a не само от черните на Huawei) проблемите с прекъсването не се решиха и след последния тогава разговор с оператор ми беше обяснено че има мн безжични мрежи около мен и затова интернета прекъсва (тогава живеех в 8 етажен блок в кв.Славейков) с което те ми решиха проблема - WTF?!?!?!
в последствие закрих всичко по други причини, но това е друга история

Xiaomi Redmi NOTE III Gold ....    Y N W A
Цитирай
#18

(2015-07-19, 18:43:40)batproho написа:  
(2015-07-19, 00:57:32)nzim написа:  Далеч от ментел. Интернетът гарантирам е пълен оцет. Постоянно става нещо и изчезва през няколко дни за час-два. Освен ако не подпишеш някоя супер изгодна промоция, не си заслужава. Потърси някой квартален доставчик. Тук кварталките предлагат в пъти по-бърз нет в най-лошия случай за същата цена.

Точно пък М-тел си е 6+, за ТВ+Нет. Визирам Бургас, за вътрешността на страната, според зависи... Smile

Не споря, възможно е. Явно в Бургас още не са окепазили ISP-то, което са купили. Говоря конкретно за Младост 2, София. Оцет. Като бях в Студентски 3 години не бях имал проблеми, но пък тогава още бяха Мегалан...
Аз все още съм на мнение авторът да си потърси някой местен доставчик. Големите са изгодни само при промоционални пакетни условия.
Цитирай
#19

Бях на Мтел, напоследък не бях доволен и минах на Диджиком. Ползвам само интернет и е много добър. Приятели които им ползват и телевизията също са доволни.
Цитирай
#20

Всичко е много субективно , за един е определяща цената , за друг качеството на интернета а за трети това на телевизията ,така че е трудно да се каже кой е по-по-най  . За Бургас (личен опит) к-с Славейков , пакет телевизия с интернет на RN-TV за 18 лв на месец , срещу еднократна такса от 50 лв получавам достъп до всички платени и ХД канали за една година , не мога да кажа че някой канал ми е липсвал всички мои любими канали си ги имам с висока резолюция , има и опцията да се връщат назад с до 3 часа на няколко канала ....... За интернета не разбирам от скорости и т.н. но никога не съм имал проблеми с браузване теглене и т.н. . Тегля си филм за около 5-10 мин. и на мен това ми е достатъчно . За мен определяща е цената срещу 20 лв получавам това от което имам нужда . А и най-важното за мен поне НЯМА ДОГОВОР !!!!!!!!!!!!!! Плащам ползвам ,не плащам кръц режат те и толкова ,  няма дължите тука 60 лв защото имате още 3 месеца до края на договора .
Цитирай
#21

Диджиком пускай,ще останеш доволен.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#22

От прочетеното тук, бих препоръчал на автора на темата да се метне на нещо месно - без договор. Винаги можеш да направиш договор с "ГОЛЕМИТЕ"

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#23

За  да плащам 25 лева на месец на диджиком за интернет + тв трябва договор за 2 години, а иначе е 35 лева  без договор..ще видя как са RN-TV дано да не се изложат.

EDIT : и RN-TV отпадат,най-добрия вариант остава м-тел и като цена и като качество.
Цитирай
#24

Това го казах и аз в началото, ама хайде да дадем шанс и на местното... Wink

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)