Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питане за време за зареждане..
#1

Здравейте,
от вчера съм с еднo Sony M4 Aqua, но ми прави неприятно впечетление бавното зареждане, което също важи и за другия телефон на Sony E4G който взех вчера.
От 30% до 100% се зарежда за повече от 3 часа... Sad
Досега съм ползвал HTC и Samsung, но за около час се зареждат на 100% а тука нещо бавно ми се вижда...
Въпроса ми е дали няма някъде из опциите бър заряд който да е изключен, защото аз на M4 не можах да открия, или просто Sony си зареждат така бавно?
Цитирай
Аксесоари
#2

Какъв е капацитета на батерията?

 
Цитирай
#3

2400mA
Баси мъката направо, по 4-5 часа се зареждат от 10 процента.... Мъкааааа
Цитирай
#4

@nikawr1, би трябвало за пълен заряд да отнема между 2.40 - 3 ч. Пробвай с друг кабел или зарядно.Smile

 
Цитирай
#5

При мен се зарежда за около 3 часа...
Цитирай
#6

Ще взема да пробвам с друго зарядно да видим как ще е.....
Цитирай
#7

Моя се зарежда за около 2 часа макс с орг.зарядно.Само че кабела е от Самсунг,защото оргиналния на Сони-то си е леко късичък Smile
Цитирай
#8

Със зарядно от 1А от старият ми HTC зарежда за 2 часа. иначе с оригиналното отива към 3 и нагоре ....
Цитирай
#9

Колеги, по колко време горе долу ви държи батерията?
Цитирай
#10

Оригиналното е 0.8А,аз ползвам от леново 1А и доста по бързо се зарежда.Вчера пробвах да го заредя и с удължител за кабела,за цяла нощ се зареди от 9% до 41.
Цитирай
#11

за 3 часа от 5% на 100% с оргинално зарядно съм.

Sony
Make.Believe
M4 Aqua
Цитирай
#12

10%-100% 2.5 часа, което сравнено със стария ми Самсунг е МНОГО. Само че неговата батерия държеше 1 ден, а на Сонито 3-4 дни, така че си заслужава по-дългото зареждане.
Цитирай
#13

И моя се зарежда за 2-3 часа , но това за мен не е недостатък ! Батерията ми държи по 2 дена ... Зареждам си го през ноща и си питам де***я Smile

Sony M4 Aqua | 5.0
Asus Memo Pad HD 7 Black | 4.2.2
Цитирай
#14

И моя телефон се зарежда с оригиналното зарядно за около 3ч от 3-4% на батерията.
Цитирай
#15

Засякох последното зареждане от 3% до 100% - точно 2h и 40min. През това време не съм ровил по телефона, нито ми е звънял, нито нищо.
П.П.: Извинявам се за поредните мнения, но бутона редактирай го няма вече  Blush
Цитирай
#16

Наистина се зарежда доста бавно. Направи ми огромно впечатление защото ползвах Galaxy S5 и бях свикнал на FastCharge който беше доста добра екстра... 

Но все пак няма как да го сравнявам... на S5-цата зарядното е 2A, a на Sony-то знаем че е 0,85А

LG OPTIMUS L9 II D605 + ROOT + ClockworkMod Recovery + Всичко налични ромове които са този модел са инсталирани

Samsung Galaxy S5 G900F + Root + ClockworkMod Recovery + S6 PORTED ROM

Sony XPERIA M4 AQUA E2303


Цитирай
#17

Здравейте!Ако си купя зарядно за бързо зареждане ще мога ли да зареждам М4-та като не поддържа бързо зареждане?https://www.sonymobile.com/bg/products/accessories/quick-charger-uch10/specifications/
Цитирай
#18

Не, може да е малко по-бързо зареждането от стандартното, но пак ще са необходими около 2 часа. Аз моя го зареждам с 1.2А зарядно.

Nokia 8 Sirocco
ex. Sony Xperia M4 Aqua Dual E2363 (16GB)
ex. Nokia E7-00
ex. Nokia E90 Communicator
ex. Nokia 9210i Communicator
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)