Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Висока темепература
#1
Question 

Здравейте колеги,
Нещо сензацията ме хвърли в оркестъра с нейното затопляне днеска. Сутринта забелязах, че телефона е парещ (на зарядно). Викам си, жега е, зарежда се, нормално е. Към средата на деня го усетих (в джоба ми беше) че телефона е горещ (язък, т'ва не се случи зимата Big Grin ). Батерията падна с 60% за има-няма час. Като се прибрах го разглобих, видимо нямаше нищо нередно, но жегата идваше не толкова от процесорната платка, ами от мултимедийната....(оставих го малко да се охлади , та и в хладилника за 5 мин го сложих, че ме хвана шубето да не изпуши Big Grin ) Huh Преинсталирах го всеки случай, но сега пак е топъл. Някой да е срещал това явление е какво е добре да се направи в тази ситуация?

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами освен да провериш какво го товари толкова в процесите,хич не е нормално да пали,когато е неактивен...най вероятно някое приложение може би!?
Цитирай
#3

Човека написа, че го е преинсталирал, така че най-вероятно не е от приложение.
Възможно е батерията да е заминала. А рестартира ли се телефона или само си грее?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Тогава някак си спря да го прави след известно време, но сега пак се появи. Преинсталирах го пак, но уви пак грее. Не се рестартира. Сигурно е от батерията, понеже като го изключа съвсем, и го сложа на зарядно (пробвах няколко), си пече. Отворих го, откачих му всички чаркове, закачих ги, но всичко е същото...С дефектната Анкер грее само като се зарежда.

П.П Обаче се изумявам как може да пече толкова много горе при мултимедийната платка....? Направо ще я използвам вместо барбекю....

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)