Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Връщане на Киткат за Lenovo Vibe X2
#1

След ъпдейта до Лолипоп. Телефона си е ужасно бавен , че и камерата дори работи по-зле. Има ли някъде обяснено как става връщането и кой ром. С EU версията съм.

LG Nexus 4
Цитирай
Аксесоари
#2

След ъпдейт ресет не помогна ли?

 
Цитирай
#3

проблема е във вашите устройства да сега съм нямал никакъв проблем с ъпдейтите, но винаги правя Ресет на телефона и Лолипоп се представя доста по добре от Киткат , и като камера и като бързина даже и батерия а лаговете в менютата намаляха драстично
Цитирай
#4

Направих фактори резет , разбира се....  4-ма приятели сме с този телефон, пича отгоре се мъчи да не убеди явно в лоша партида. Четох и масово хора се оплакват от липсата на Рам и телефона наистина почва да лаги, при пуснато приложение и недай си боже ти светне Фейсбук Месинджъра. Бих се радвал да ми направиш един скрииншот , колко свободна Рам имаш Smile))) Накратко това е най-лошия ъпдейт който може да съществува. Мога да го потвърдя и при Nexus 4 и там телефона е видимо лагав..... Докато при нексуса нямах проблем да го върна , тука не мога да намеря адекватен ром..

LG Nexus 4
Цитирай
#5

Ето скрийншот,лично аз под 350 рам не съм падал.[Изображение: b1d53853784166ba.jpeg]

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#6

[Изображение: 0d233f95e8145364c123174c90193e86.jpg]


Проблема си е във вас. Близалкате лети.

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#7

Някой успял ли е да го върне?За сонито наметих нещата и го върнах,за този не намирам нищо(вземан е от теленор).

Sony Xperia Z
Цитирай
#8

Флашваш този киткат ром и си готов.

(2015-07-30, 00:51:41)OKTOPOD написа:  Ето скрийншот,лично аз под 350 рам не съм падал.

А приложенията които работят на заден план къде ги забравяш???
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)