Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Lenovo x2 vibe..
#1

Здравейте имам проблем с телефона ...Заредих го и като го включих светят само бутоните долу без дисплея от какво може да е ?Опитах какво ли не и пак същата история май ще се ходи на сервиз?
Цитирай
Аксесоари
#2

Подсветката на дисплея работи ли?
Има ли гаранция?
Опитай да влезеш в рековъри да видим дали ще се покаже нещо

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Дисплея не свети но като не го пипам бутоните долу изгасват като го докосна и бутоните светват..Гаранция към Глобул ама дупе да ти е яко да се разправяш с тях защото ме обвиниха че телефона е мокрен...и отказаха гаранцията...Дисплея не свети как да вляза в рекавъри като нищо не се вижда...
Цитирай
#4

Че как така ще те обвинят? Пусни жалба до КЗП.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#5

Не ми се занимава ходих в сервиз и се оказа дисплея не е счупен а може и да е дефектен ...И сега някой може ли да ме насочи от къде да си поръчам дисплей защото има много ментета ...
Цитирай
#6

Аз ти препоръчвам да преинсталираш телефона със стоков ром. Телефона е с MTK процесор, така че се преинсталира с Flashtool, когато е изключен телефона.
След преинсталация, ако не светва екрана, значи наистина проблема е от Екрана.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

Знам как се преинсталира спокойно,но причината не в това а просто дисплея е изгорял...
Цитирай
#8

Само тук намерих и остава варианта online да се поръча.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

Има го и по-евтин ТУК.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)