Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смартфон до 1000 лева
#1

Здравейте, търся смартфон за ежедневна употреба, браузване, без кой знае какви игри (или направо без игри, при всички положения няма да играя 3d игри). Ще се правят малко снимки, но това няма да е приоритет. За сега съм се ориентирал към HTC One M8 като фен на марката, но се чудя дали няма по-добри варианти. Не държа да е с голям екран, даже по скоро 5.5'' (aka LG G4) ми е малко твърде голям. Около 5'' ми е златната среда.
Цитирай
Аксесоари
#2

На мен лично много ми допада HTC One E9 plus  модел от тази година е    http://www.citytel.bg/htc-one-e9-dual-sim
Цитирай
#3

Така като те слушам, вземи си айфон.
Друг вариант е LG G2 върши работа за всичко, което си изброил.
Ако държиш на последен модел НТС, оправяй се сам.
И ми е малко странно, М8 и LG G4 са почти еднакви по размер, но вторият е много голям?
Щом обичаш големи телефони с малки дисплеи, разгледай предложенията на Асус

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Подкрепям Данчо, аз съм доволен от айфона, не е лош мога да твърдя че е по - добър от андроид флагманите
Цитирай
#5

За това ползване всеки смартфон над 300лв ще ти свърши работа. Демек избирай по цвят...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#6

Преди няколко седмици и аз бях на кръстопът кой телефон да избера и в крайна сметка реших да е htc one m8 и не съжалявам.Сериозно телефона е страхотен :най-бързия (с който поне аз съм работил),най-добрия звук(може би единствено на М9 отстъпва малко) и инфраред ред порта е много полезен.Аз с две ръце препоръчвам HTC One M8
Цитирай
#7

А аз с една ръка - Xiaomi MI4.

 
Цитирай
#8

1.Айфон
2.Галакси Ноут 4 или S6
3.Xiaomi Mi Nout (650лв)
4.Хиаоми Mi4 (450lv)
5.Meizu Mx4 pro (600)
Цитирай
#9

До 1000 лева с или без договор, защото има малка разлика? Бих ти препоръчал Самсунг Галакси С5 или друг от Галакси серията. Smile

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#10

Sony Z3?
Цитирай
#11

До 1000 лева без договор. Идеята ми е като е толквоа без, със договор ще е малко по-малко, а аз при всички положения ще подписвам нов договор при виваком/теленор (не съм решил още, еднакви тарифи/цени ми предложиха). iPhone ми е малко скъп по-принцип. Дори и с договор (само при теленор го има?) е над 1000 лева - гледам 5s. За 6 няма да коментирам, както и Samsung Galaxy S6. Като цяло гледам модели от 2014, тъй като от 2015 е нормално да са по-скъпи, а аз не търся чудеса. Просто повечето време съм на работа тоест смартфона го ползвам реално повече от лаптопа ми. В този смисъл ми трябва нещо, с което да мога спокойно да си цъкам из нета, скайп, вайбър най-вече, а напоследък като гледам колко ми точат фейсбук и messenger ми става лошо. Z3 го гледах, но просто не ме грабна. Пробвах го, огледах го, просто не е моя телефон. Ноут 4 ми е огромен (както и цялата ноут серия) - по-принцип съм с по малки ръце. До сега имах 4,4 инча и съм склонен до 5-5.1, но не повече (сигурно съм единствения, който не иска мини таблет).
Цитирай
#12

Аз съм със Samsung Galaxy S4 и съм много доволен и ще ти останат и пари!
Цитирай
#13

LG G4
Цитирай
#14

Опитай нещо различно,Mi4 или Mi3.Ще получиш всичко което имаш като изискваня на много по-ниска цена и ще си приятно изненадан.
Цитирай
#15

+1 за G4.
Да 5.5 инча е, но е съвсем малко по- голям от телефоните с 5.1
Този избор вече го направих и не съжалявам!

LG G4
Цитирай
#16

За 1000 лв cпоред мен cпокойно можеш да cи намериш Айфон 6ца.Иначе ако ти хареcва HTC М8 ще ти cвърши идеална работа - разликата му c М9 е нищожна и ще ти оcтанат около 300 лв да cе почерпиш !
Цитирай
#17

(2015-07-28, 14:56:24)rdlegy написа:  LG G4

+1. В момента в Техномаркет е 1049лв с пластмасов и 1099лв. с кожения гръб... Visslar

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#18

Хиаоми ми4 ката е за около 500 лв ...според мен страхотен телефон , който си струва парите ...Хардуерно е на нивото на Галакси S5 i HTC M8 , но на по-добра цена .Лично ползвах модела около 6 месеца и останах с отлични впечатления от софтуера и хардуера на телефона .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)