Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

По-малко батерия след рестарт
#1

Имам проблем с S2 /Stock not rooted 4.1.2/ както батерията си е 60% примерно , като го рестартирам пада на 30-40%.
Направих връщане на фабр. настр. пак е така. Не е от батерията-оригиналната го прави това, смених с още една оригинална-и тя така. Сега съм с една неоригинална, която ако не рестартираш за да губи процент държи доста-но то се налага рестарт понякога...

Някакви идеи?

Или някаква калибрация?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-07-25, 14:54:21)alisali1234 написа:  Имам проблем с S2 /Stock not rooted 4.1.2/ както батерията си е 60% примерно , като го рестартирам пада на 30-40%.
Направих връщане на фабр. настр. пак е така. Не е от батерията-оригиналната го прави това, смених с още една оригинална-и тя така. Сега съм с една неоригинална, която ако не рестартираш за да губи процент държи доста-но то се налага рестарт понякога...

Някакви идеи?

Или някаква калибрация?

И аз имах проблем с неоригинална батерия същото го правеше от 30 % падаше на 2 много кофти , но моята батерия беше няква афганска незнайна . Смених е с друга пак неоригинална , но нова и повече мхап и като го рестартна не ми прави повече този проблем . От батерията е проблема - вземи си свястна батерия или хард резет пробвай .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#3

@fuckinggood написа , че е правил hard reset
Цитирай
#4

(2015-08-02, 19:30:26)yess написа:  @fuckinggood написа  , че е правил hard reset

Да види зарядното оригинално ли е , да си почисти изхода където зарежда или да пробва в друга стая да го зарежда ако мисли ,че не е от батерията.

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#5

Калибриране! И не със аппс, а ръчно. Как ? Гугъл!

SGS2 4.3.1 Slim-4.3.build2.2-1766 | SGS4 - Stock | Sony Xperia M nicki 6.0.1 Resurrection Remix | LG G Pad 8.3 - LG V500 - 6.* | Lenovo Vibe P1 Turbo -  Xiaomi Mi Max 16GB всичките си ги зареждам и ръчкам! ;]
Цитирай
#6

Правил го вече с 4 различни батерии, и китайска, и оригинална, и оригинална от друг Galaxy все същото е. 4 различни зарядни, едно оригинално и още едно иригнално от комплект + другото китайско и още едно от таблет nextbook...все същото е. Иначе ако не се рестартира си пада нормално от 100 до 0, няма загуби, ако не се рестартира. Та гледам да не го рестартирам. Правих reset, правих и hard reset, правих калибрация и с програма, същия х...
Цитирай
#7

@alisali1234, някакви оптимизиращи или подобни приложения има ли?

 
Цитирай
#8

Нали на кирилица пиша.

Направи калибрация не с апс а ръчно. Гугъл.

Ако и след това имаш проблем, то си за моята тема.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=76074

SGS2 4.3.1 Slim-4.3.build2.2-1766 | SGS4 - Stock | Sony Xperia M nicki 6.0.1 Resurrection Remix | LG G Pad 8.3 - LG V500 - 6.* | Lenovo Vibe P1 Turbo -  Xiaomi Mi Max 16GB всичките си ги зареждам и ръчкам! ;]
Цитирай
#9

И да няма и да има Галакси С2 си ги прави тез неща при рестсрт
Мисля че на 4.0.4 не ги правеше тези липси на % след рестарт.
То май като ти останат към 45-50% тогава ако рестсртираш се случва това.
Ако го подържиш изключен 15 мин след това пак си стсртира на 50%
Може и повече даже
На 2 галаксита ми се е случвало това.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#10

https://play.google.com/store/apps/detai...lgaugetool

Ей това ти трябва

Android Samsung Galaxy S II --- CM 11 Android
Цитирай
#11

И на моя телефон се получаваха тези проблеми на всички възможни версии който са излизали до сега,и оправия няма.Какви ли не програми пробвах и какво ли не но проблема си остана.Със сигурност не е от батерията просто това е една от слабостите на телефона ,явно.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#12

Всички телефони губят по няколко процента при рестарт, обаче при SII са 20. Винаги са били толкова, просто избягвайте да рестартирате когато ви се налага да имате батерия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)