Анкета: На кой оператор сте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Мтел
34.43%
42
34.43%
Теленор
27.05%
33
27.05%
Виваком
34.43%
42
34.43%
Боб
4.10%
5
4.10%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

На кой оператор сте?
#1

Мтел;
Теленор;
Виваком;
Боб


Анкетата е така направена, че всеки може да гласува за два оператора!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Аксесоари
#2

Телстра - Австралия Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
#3

Мтел/Виваком - Горна Баня Big Grin

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#4

Аз още съм на Вивател и Глобул   Visslar

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
#5

Ментел

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#6

Мислех, че абонатите на Теленор, са повече от тези, на Виваком...

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
#7

ТелеМор-София

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
#8

Боб е на МТел, защо са раздели..то по тая логика и frog е отделен (който го няма вече де).
#9

Теленор
#10

(2015-07-26, 13:34:06)alisali1234 написа:  Боб е на МТел, защо са раздели..то по тая логика и frog е отделен (който го няма вече де).

Не е баш така и затова много хора се подлъгват по БОБ за мрежата на Мтел. Имах карта на БОБ до февруари тази година. БОБ не използва пълния капацитет на Мтел мрежата, ограничен е. Няма HD Voice, скоростта дори на бързия нет е на половина на този от Мтел, не предлагат екстра-сим и т.н. С бързия трафик на БОБ сравняваме на едно и също място с Мтел, като БОБ прави скорост от 10-12мбс, а Мтел над 20 мбс. Така и не успях при БОБ да достигна скорост над 12мбс. Сега не знам как е положението, но определено оператора си беше бюджетен бранд, с ограничения в мрежата на Мтел. 
Лошо впечатление ми направи при БОБ и че стартовия пакет си остава 15лв. дори и при slimbob, който е с такса 2.90лв. Над 5 такси струва на клиента само стартовия пакет, което е абсурдно. Да не говорим, че продавачите прекарват свои хора без стартов пакет. Аз ходих да пренеса 3 номера, като поискаха над 50лв. директно ги отсвирих.
#11

Виваком - най-добрите
#12

Мтел и Теленор

#TeamPixel
#13

Теленор

Redmi Note 7 3/32GB

#14

Мтел и Мтел :-)

Mi 11 Lite 5G
#15

Мтел и Мтел, много съм доволен! Smile

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
#16

Ментел.
#17

mtel, vivacom, telenor

Мозъчните гънки не се виждат, но си личи като липсват...
♥LG G2 ♥ HTC 8x ♥ LG G-Watch ♥LENOVO YOGA B6000 3G www.carom3d.org
#18

Мтел+Теленор,като от първите мисля да се отказвам.
#19

@boandroid Бъркаш се, боб имат HD Voice. Често говоря с приятел, който е на боб и HD Voice си работи без проблеми.

Иначе съм на Мтел и Виваком.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
#20

И мен много ме кефи, когато говоря с Мтел и Боб (и аз съм на Мтел) звукът е кристално чист. Big Grin Василевком (Виваком), дори Теленор нямат подобна технология, мисля, защо когато се обадя на тях звукът е ужасен, няма база за сравнение.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
#21

Теленор. По-големи лъжци от Мтел няма.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
#22

Супер много се учудвам, как е възможно толкова много хора да са на ментел... Най-трагичния оператор...

Choosing...
#23

За, почти 13 години, съм нямал АБСОЛЮТНО НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ с Мтел! Всичко си е до хората в съответният магазин! Smile

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
#24

Колега, надписването на сметките не идва от "хората в съответния магазин". Иначе и те самите участват в манипулацията - няколко пъти съм ставал свидетел как лъжат главно по-възрастни хора с цел удължаване на договора или замяна на плана с по-скъп, от който клиентите нямат нужда. Как една 70-годишна баба, която само е чувала за компютри и интернет, ще използва 5 ГБ трафик (примерно)?



Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
#25

Не ъсм казал, че са идеални, нито,ч е са най-коректните! Говорех от моята гледна точка. Иначе поставен въпроса така, кой от всичките GSM оператори не го прави? Кой не надписва сметки? Кой не лъже?!?


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)