Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до около 350лв
#26

Тук като сте се събрали само фенове на псевдомарката LG, то си е ваш проблем, но не е нужно да бъркате неориентораните хора с пристрастното си мнение. Факт е, че Самсунг и Айфон са на светлинни години пред останалите и продажбите го потвърждават. Ако ти трябва телефон за разговори, който да е "смарт", LG е добър избор и толкоз. Ако наистина ще използваш смартфона по предназначение - една от горните две марки.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Um.. аз използвам Sony колега и не знам кой от нас е пристрастен, но от коментарите ви досега предполагам, че май не сте много наясно с андройд телефоните като цяло. Съветвам ви да не спамите повече offtopic тук или като цяло да се пренесете към iphone форума.

*Device config: Sony XPERIA Z Ultra; ROM: Stock Android Lollipop 5.1.1 ^.^
Цитирай
#28

Не мисля, че са спам съветите ми за взимане на Самсунг пред останалите марки. Човекът е попитал и аз му изказвам мнението си, без да ангажирам някого с него. Освен това не съм фен на Айфон, за да пиша в техния форум, просто няма как да им се отрече, че произвеждат по качествени от предложените от вас телефони. Че си имам куп минуси също е така, но това е друга тема...

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#29

То и Дачия продават повече коли от Мазерати примерно,би следвало да са на свтлинни години пред такива марки като Порше,Ферари и други които не продават толкова много....извинявам се ама не се стърпях..е****и и логиката...щом всичките мухи на накацали на нещо те не може да грешат,сигурно е вкусно...колко мъка има на този свят...
Цитирай
#30

Аз искам да попитам само едно-кое и е на светлинни години на една S3-ка спрямо G2?
Лагавия TW? Сглобката тип "играчка от Лъки Бой"?
Самсунг даже при флагмана си се на*раха, какво остава нещо от по-нисък клас.
За айфон няма да коментирам-6-цата е добра, ама всичко под него само заради големината на дисплея не бих си го взел.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#31

Моят съвет към автора на темата е да не си купува Самсунг. Вярно е, че са на светлинни години, но назад със софтуера.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#32

Аз също съм на мнение, че са много зле със софтуера. Играл съм си със С4 и честно да ви кажа G6-цата работеше по-добре... Иначе G2, ако взимам ще гледам да е поне с година гаранция.
Цитирай
#33

Колеги извинявам се за двойното мнение, но какво ще кажете за Lenovo Vibe x2? Одеве го разгледах по-обстойно и може да намеря вариант да го взема за добри пари. Как е според вас спрямо G2-ката?
П.П. За Lenovo-то става въпрос да се взима ново.
Цитирай
#34

Xiaomi Mi3 се намира нов за около 400 ,а тел си заслужава ...HTC M7 също Wink

Xiaomi Redmi 2 (pro) също е добра и компактна алтернатива...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)