Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой е по-добър?
#1

Здравейте!
Спряла съм се на - LG Google Nexus 4 / Huawei Ascend P6 / Sony Xperia Z 

По характеристики Sony-то е най-най,но искам и Вашето мнение,защото не съм имала допир с нито един от 3те телефона и не знам как се държат и т.н. 
Телефонът ще е 2ра ръка,разполагам с +- 250лв и за тази сума това са телефоните,които ми харесват.
Ако имате други предложения ще се радвам да ги споделите Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом ще е втора ръка според мен най-добрият избор е Моторола мото г.За предпочитане с 16 гб,и даже ще ти останат малко пари.
Цитирай
#3

Защо така мислиш?
Цитирай
#4

SOny e4g, даже ще е нов
Цитирай
#5

Телефоните,които съм изброила имат много по-хубави характеристики.Най-вече 2 gb RAM.В момента съм с LG L90 и искам нещо повече.
Цитирай
#6

Имат 1 гб рам в повече, а процесора на е4г е по-добър
Аз съм за сони З , но може и да има нещо по-добро, за което не се се сещам
Цитирай
#7

Малко се обърка с процесорите, ма хайде.
Процесорът на Е 4G е по - добър от този на Е4.
Нексус 4 и Z имат еднакви характеристики, като в много отношения Z е по - добрият избор.
P6 не е лош телефон и като дизайн най - вероятно ще ти допадне, но пък Процесорът му е изчекнат, което не е проблем ако не играеш игри.
Друго за което се сещам е Samsung Galaxy Note 2

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

(2015-07-27, 00:10:22)hello написа:  Телефоните,които съм изброила имат много по-хубави характеристики.Най-вече 2 gb RAM.В момента съм с LG L90 и искам нещо повече.

Не че се заяждам,но излиза,че искаш да смениш телефон за 240лв(примерно,не знам за колко си го взела) с такъв за 250лв и да бъде много по-добър.Впрочем от трите който си изброила може би само нексус 4 ще работи осезаемо по-добре от твоя.
Цитирай
#9

Алекс, признай си какво пиеш!
Аз не съм съгласен с горното твърдение и съветвам автора, да го игнорира.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#10

Още един глас за Сонито.
Доста по-добри характеристики има спрямо Nexus-a, вече спрямо другите не мога да кажа..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#11

@Алекс21 Благодаря ти за отговора,но какъв му е смисъла? Телефона ми струваШЕ 400 лв.,когато го взех и не мисля,че това има някакво значение. Разполагам с както казах +- 250 лв. и искам по-добър телефон,именно за това ще е втора ръка,защото не разполагам с повече.И трите телефона,които съм изброила са 10 пъти по-добри от моя.Няма нищо общо едното с другото,но както и да е Smile
P.S.Телефонът ще го използвам предимно за сърфиране из мрежите,снимки и разни приложения.Игри почти не играя.
Цитирай
#12

http://www.lg.com/us/cell-phones/lg-D415-optimus-l90
За този ли става въпрос?
Щото тези, които гледаш, не са много-много по-добри като цяло..
Една идея-да, главно заради РАМ-та и възможността за къстм РОМ-ове(ако за твоя няма такива), 10 пъти-абсурд.
Точно това искаше да каже колегата Алекс.
Иначе наистина Сонито е по-добре(по-добър дисплей, има си защита против вода и прах, което е +, предполагам и камерата му е по-добра). Нексус-а +-а му е, че има адски добрия съпорт като актуализации на софтуера, ама дали това ще ти е полезно е друг въпрос.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#13

Да,този е телефона,но е много муден.Работи бавно,забива като цяло не ми харесва.
Цитирай
#14

hello,аз ще ти предложа нещо друго-xiaomi mi2s.Достатъчно мощен и от друга страна и компактен телефон.Виж в olx-са има един в Русе вписва ти се в бюджета и е с розов гръб.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#15

Sony Xperia Z
Цитирай
#16

Ами Iphone 4s?
Цитирай
#17

Айфона го откажи,защото е много малък и вече е морално остарял.Вече е на 4 години и няма да ти върши много голяма работа.
Цитирай
#18

Ако големината на дисплея те устройва(щото аз лично не обичам да си нося лупа с мен, за да го гледам, ама айде..)-не е лош. Ама гледам ще го ползваш за сърфиране главно-на тоя дисплей...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#19

аз бих препоръчал Sony xperia e4g изключително добър телефон за парите си. Ще ти върши страхотна работа за нещата които искаш.
Цитирай
#20

+1 за xperia E4g ако е нов,за втора ръка Мото Х.
Цитирай
#21

Втора ръка ще е.И да,айфона не ми харесва точно това,че е много малък.А за Huawei P6 нищо не казвате?
Цитирай
#22

Аз съм с нексус 4 вече 2 години,единственото което, е като минус малката батерия,но предвид че няма да играеш игри тебе не те бърка това.Ако намериш 16 гигабайтовата версия ще останеш доволен от тела,като цяло...за ъпдейтите няма да ти казвам,че съм с 5.1.1 от 2 месеца почти а е почти 3 годишен модел Wink така или иначе няма какво да го натовари за да се задъхва след последния ъпдейт,останах много доволен.
Цитирай
#23

Не знам защо лг-то ти забива, но аз съм с Л70 и нямам никакви проблеми, пробвай да му върнеш фабричните настройки, може би няма място и затова ти се струва бавен. Иначе по темата, според мен се събери още малко парички и си земи LG G2, вървят по 300 и нещо втора употреба, определено ще почувстваш огромна разлика между 2та телефона. Ако все пак си решила сега да си го вземеш, според мен вземи сони-то, макар че дисплея му е tft, но за това е изписано доста.
Цитирай
#24

LG-то като цяло е добър телефон.Върви добре,игрите му вървят добре,всичко му е наред като имаме в предвид цената му.НО често ми забива и ме изкарва извън нерви.Предната камера му е доста слаба,а аз все пак съм момиче и се снимам честичко Big Grin Една приятелка има Samsung,на който също предната и камера е 0.3,но снима доста по изчистено от моя.Другото което е слабият плеър.Имам оригинални слушалки на Beats,които са ми подарък от Англия и струват доста пара,а аз със този слаб плеър не мога да им се насладя.Слагала съм ги на Samsung Galaxy S5 и S6 и разликата е просто огромна.А аз съм голяма ценителка на музиката,не мога без нея и постоянно слушам.Добре се чува и от LG-то,но като знам,че може в пъти по-добре ме е яд.Налага се да си тегля Poweramp-музикален плеър,който обаче е ДЕМО версия за 2 седмици и точно през 2 седмици си връщам настройките за да мога да го изтегля пак.Струва около 6 лв,но не ми се дават пари за приложения.Както казах постоянно сърфирам из нета,а е доста муден и това ме дразни доста.Тук е момента да кажа,че телефона ми го използвам нон стоп.Компютър не ползвам,защото не мога да се вредя от брат ми,използвам го няколко пъти в месеца,за да си тегля песни. И така..не знам даже дали мога да си позволя някакъв телефон по-добър от моя за тези пари.Това са 3те неща,които ме интересуват-камерата,звука и сърфирането.
ЛГ-то е на изплащане.Остават му още 1г. и 7-8 месеца.Баба ни ги купи като подаръци на мен и на брат ми.Брат ми е доволен от него,защото не го използва толкова,колкото мен.За колкото пари го продам,за същите пари ще си купя друг.Мога да събера 10-20 лв да речем,но не сме от най-богатите и не мога да си позволя да дам много пари за телефон.

(2015-08-03, 18:20:08)Fash_ написа:  Не знам защо лг-то ти забива, но аз съм с Л70 и нямам никакви проблеми, пробвай да му върнеш фабричните настройки, може би няма място и затова ти се струва бавен. Иначе по темата, според мен се събери още малко парички и си земи LG G2, вървят по 300 и нещо втора употреба, определено ще почувстваш огромна разлика между 2та телефона. Ако все пак си решила сега да си го вземеш, според мен вземи сони-то, макар че дисплея му е tft, но за това е изписано доста.

Винаги си поддържам паметта на телефона добре.Имам около 2гб свободни от 4гб.Картата ми памет е 8 ГБ и почти я бях напълнила.Тогава телефона ми стана непоносим.В момента имам само около 1 гб заети,изтрих всичко друго и телефона се държи по-добре от преди.Но пак си оставам недоволна. Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)