Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony xperia z2 samsung galaxy s5 htc one m8
#1

Ще се радвам да ми помогнете с избора между горепосочените телефони
Предварително благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Сигурно си искал да напишеш Z3 и да това е правилния избор
Цитирай
#3

Можем да ти помогнем при избора ако кажеш по какви критерий го избираш,защото всичко останало е лично мнение.
Цитирай
#4

Извинете
Ще ми трябва добра камера,фобра батерия,ще се играят игри,фейсбук и т.н
Цитирай
#5

Z2 отговаря на всичко това

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#6

Htc one m8 също
Цитирай
#7

Да, най- вече с добра камера. Направо ще ме убиеш от вчера.
Апропо, в раздел разни, мненията не се отчитат.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

Да,камерата на зетката е по-добра...стига да се включи в топлото.
Цитирай
#9

За сметка на това, тази на НТС и да се включи, няма да свърши никаква работа.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#10

Не съм съгласен,ползвам телефона почти месец и мога да кажа,че е много добра(лично мнение)Впрочем съм сравнявал снимки направени с него с такива направени от z3 който е даже по нов модел и разликата не особено голяма.
Цитирай
#11

За протокоа: Когато Данчо хули HTC не обръщайте внимание. Дори, ако избора е между Xperia M и One M9 ще ви препоръча да не купувате второто.
Аз самия харесвам повече M8 на външен вид и харесвам повече сенса от останалите лаучъри. С никой друг лаунчър не ми е било по-приятно. Всичко е мазно, плавно, изключително внимание към детайлите и общата картина. Не може да се отрече обаче, че Z2 и S5 снимат по-добре. S5 не е никак лош телефон, но тъкуиза е отврат правен от третокласници по трудово. Сега ще ме контрират, че с къстъм РОМ се оправят нещата. Ми не е ли нормално, купувайки си телефон от подобен клас, да работи отлично без манипулации? Z2 е също страхотен телефон, който работи изключително добре, снима добре и е приятен на дизайн. За мен е малко по скучен лаунчъра на Сони и самия дизайн на телефона.
Та от моя гледна точка би трябвало избора да е между Z2 и M8. И двата ще те удовлетворят според мен, просто реши кой ти харесва повече.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#12

Трите телефона са много добри. В този случай ще е най-добре да вземеш нещо, което ти пасва добре в ръката и ти харесва откъм дисплей и дизайн.
Бих казал, че е много трудно да ти кажем какво да избереш при положение, че са почти идентични откъм хардуер и има някакви разлики в камерите, както и в дисплеите, обаче и трите телефона ще ти вършат работа. Ако не искаш примерно най-добрата камера, тогава хтц-то ще ти свърши същата работа и ще ти прави невероятни снимки.
Моя избор е З2
Цитирай
#13

Моят глас също е за Z2. Преди точно 5 месеца избирах между него, S5 и LG G3 (M8 не съм го включвал в списъка, защото държах на добрата камера) - взех Z2-ката и въобще не съжалявам. Вече 5 месеца го ползвам и не мога да му намеря недостатък Smile Камера, звук, батерия, дисплей, дизайн, бързина - всичко му е добро.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#14

(2015-07-27, 23:27:34)emski_vas написа:  За протокоа: Когато Данчо хули HTC не обръщайте внимание.
При цялото ми уважение, аз трябва ли да кажа, че когато ти хвалиш НТС не трябва да ти се обръща внимание?
Нямам идея какво им харесваш, но в случая, НТС не е правилния избор.
И да, според мен НТС имат доста да се помъчат преди да успеят да направят читав телефон.
Как да кажеш на някого "Купи си НТС" на цената на Самсунг Ноут 4?
Купи си рано меган на цената на S classe!
Съжалявам за антифенските ми мнения, но не разбирам сляпата привързаност към която и да е марка.
Освен това дори в магазин съм виждал дефектен флагман на НТС.
Не си купувай НТС, вземи Сонито!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#15

Не се обиждай бе човек. Бъзикам се. И аз не харесвам Самсунг и смятам, че телефоните им не струват цената си, но при определени обстоятелства ги препоръчвам. За мен малко прекаляваш по отношение на HTC, но това си е твоето мнение и нямам нищо против него. Извинявай, ако съм те обидил, не целях това!
Относно темата: Аз също харесвам Z2, както казах и по-горе. Прекрасен телефон е и няма да сгреши автора на темата, ако се спре на него.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#16

Споко, не си ме обидил, но наистина не разбирам какво им харесват. Страшно са недомислени и дават страшно много дефекти. Затова бих избрал Сони пред НТС

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#17

Хайде по-сериозно.Едва ли има телефон който да не дефектира.Нито С5 нито z2 дефектират по-малко от М8.Справка в разделите на ссъответните телефони.Който и да избере ще му върши същата работа като останалите.Въпрос на предпочитания на дизайн и UI.
Цитирай
#18

Преди малко четох за нов смартфон който ще излиза
Става въпрос за xperia m5.
Чудя се дали ще е по-добър от z2?
Знам че без да сте разгледали телефона не може да се прецени,но ще ви помоля на хартия как мислите че е дали е по-добър?
М5 рязполага с 5 инчов дисплей,3гб рам,8ядрен медиатек хелио х10 на 2гхз,за батерията казват че ще издържа два дена има 20,5 мпх със сензор като този в мото х който четох че е добър.Интересувам се дали м5 е по добър от з2 или е най добре по стар флагман(като з2) или нов среден клас.И според вас ще е добра ли подръжката на софтуера на м5?
Предварително благодаря
Цитирай
#19

За нероден Петко говорим...
Заглавието няма нищо общо с темата.
Аз бих взел Z2
По заглавието - подредил си ги в реда, в който аз бих ги подредил.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#20

Ехе, говорим за телефон, който тепърва ще бъде обявен, пък после пуснат в продажби, пък после да дойде и до БГ?!?!?! Чака ли ти се 6 до 8 месеца?
Избери си между Z2 и M8 пък после ще мислиш за следващия, като излезе.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#21

Ако си задаваш такива въпроси никога няма да си купиш телефон.Докато дойде време реално да си ги купиш кой знае още колко други с такива характеристики ще има,а и кой знае още колко по-добри ще предстои да излизат.Отговори си на въпроса сега ли ти трябва телефон или в необозримото бъдеще.Ако сега взимай от съществуващите,ако ли не чакай...половин или една година колко е,докато мигнеш и ще се изтърколи.WinkОтносно въпроса ти за м5 едва ли някой може да ти отговори.
Цитирай
#22

@benex вече реши ли кой ще вземеш?
Цитирай
#23

Благодаря за мненията z2 ще е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)