Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ноут 3 проблем с греене и липса на памет
#1

Здравейте отново!Имам Ноут 3 от 9 месеца и никакви проблеми.Днес забелязах че телефона е загрял много в горната част под камерата някъде.Опитах се да го използвам,но той си направи нещо като рестарт,но не пълен.След като се прибрах в къщи,телефона изведе няколко съобщения като това че няма НИКАКВА налична памет и спира да използва приложения,батерия почти 10%/телефона не беше използван повече от 15мин до този момент-четене на книга/,При опита да го рестартирам,се появиха съобщения че ОС не може да бъде използвана.След многократни опити УСПЯХ да го рестартна,включих го на зарядка и му пуснах антивирусната.Нищо не показа да има и сякаш засега работи.НО!!!Лампичката ми светна.Някакви идеи какво може да се е случило?Аз си помислих за вирус,но първо почти няма от къде да го лепна и второ уж имам антивирусна.
Цитирай
Аксесоари
#2

Скоро правил ли си ресет? Иначе при по-продължително браузване и играене на игри е нормално да загрява повечко.

D_coffee
Цитирай
#3

Фабричен ресет ли имаш в предвид?Не съм скоро,но преди около месец се ъпдейтна ОС.Не съм играл/а и почти не играя/игри,основно чета книги на нота и си го ползвам като телефон.Взех го само заради по големият екран и си бях много доволен досега.Това обаче ме притесни.
Цитирай
#4

Да, това имам предвид. Добре е винаги след ъпдейт да се прави ресет.  Smile

D_coffee
Цитирай
#5

Тогава правих.Ама беше отдавна и затова не го споменах.Сега ще изчакам малко/няколко дена/и ще видя какво ще стане.
Цитирай
#6

Ако имаш карта памет пробвай без нея другия път...ако е от нея пак ще ти направи номер.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Това е идея.Ако направи още един проблем я махам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)