Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 2 на пазара от 11-ти август
#1

  OnePlus 2 беше представен и ще се продава с покани от 11-ти август. Повече инфо в блога ->>>>> цък



[Изображение: ap_resize.jpg]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Вижте и това видео за малко по подробен обзор Smile


Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Това ще е следващия ми телефон.
Някой идея как мога да си го поръчам Smile

Samsung Galaxy S7
Цитирай
#4

Изглежда доста по-добре. По-компактен и тънък.
Докато липсата на бързо и безжично зареждане едва ли ще се усети, то липсата на NFC си е голям минус.
От друга страна Type-C порт е плюс отвсякъде.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#5

НФЦ така и не намерих приложение и винаги е първото нещо, което спирам на телефон.
Тайп си порта е огромнистичен. От кога чакам, това ме спечели.
Доста ми е грозен телефона като цяло. Не разбирам защо са преместили камерата толкова надолу. Прави гърба на телефона доста гадничък, лично мнение.
Бутона - твърдо не ми харесва. Трябваше да не е тъч, според мен.
Евала, че запазват 1080п резолюцията. Всички го изтъкват като минус, не разбирам защо. Това е адски добър ход на уан плюс. Пък и 3300 батерията, която според мен е малка, ще изкарва повече с този дисплей.
Като цяло на цена от 400 евро за Европа не ми се струва супер оферта. Вече се появиха доста добри китайчета около и под тази цена и вече уан плюс не са флагшип убийци.

Choosing...
Цитирай
#6

Липсата на NFC за мен си е минус. Тази технология ще започне да се използва все повече покрай навлизането на мобилните разплащания. Иначе за другите неща съм съгласен със @Sloona. Интересно ми е дали са се справили с прегряването на SD810.

D_coffee
Цитирай
#7

Много ясно, че не са се справили. Тоя чип е тотално сбъркан, която и да е ревизията му.
Иначе телефона, като дизайн опрделено можеше да бъде доста по-добре. Очаквах го доста, понеже първият техен телефон доста ми хареса, но не ме спечелиха отново за тяхната "кауза".

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#8

На мен определено външният вид ми допада най-много от всичко. 810-та ме тревожи само.

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#9

И дали ще го има отново проблемът с прегряването и впоследствие загуба на чувствителността на дисплея... Много хора се оплакваха от това при 1+1...
Цитирай
#10

За прегряването не знам, но казват , че този път друг производител прави дисплея и не би трябвало да има проблеми
Цитирай
#11

Не и с SD 810 ! Ако ще и без пари да е...... Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)