Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за маутване на ftp hard disk на local storage
#1

Рутера предлага ftp и smb споделяне на харда. Доколкото при ftp маунта доколкото знам е невъзможен, дали някой е открил начин да се ползва хард закачен на такъв сървър в андроид като място в local storage на устройството? Идеята е да се свалят торенти през таблета на  харда без да се закача и разкача жично постоянно. Smb сървъра нещо май му куца и не мога да го настроя изобщо, въпреки многото програми в мрежата за smb mount.

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
Аксесоари
#2

Моля, обясни малко по-точно какво искаш да направиш. Също след като свалиш трнтите какво ще ги правиш?

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#3

Ами... Гледат се(филмите) на другите устройства в мрежата....Не ми се сваля направо на паметта на таблета, въпреки, че е emmc, не искам да го скапя за няколко месеца. Иначе може да се свали дирекно на таблета и да се копира разбира се на харда, закачен за Рутера.

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
#4

аз ползвам ES file explorer но SMB не ми е направо на настолния, имам и daap за мп3-ките ми Smile, през ftp пак може да се гледа Smile
но в твоя вариант едно SMB за в локалната мрежа и едно ftp за извън .... въпроса е да си го настроеш Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)