Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Намерен е смартфон Sony Z Ultra.
#1
Exclamation 

Намерен е Sony Z Ultra във Варна кв. Левски около ДКЦ Чайка. Изисквам документ за покупка / гаранционна карта или кутията на телефона. Също така смартфона има телефонен код. Ще искам да се отключи телефона пред мен. 

Телефона ще и в мен няколко дни след което го предавам в близкото РПУ

Номер за връзка с мен - 0887171033

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Аксесоари
#2

Колега евала за жеста , точно мъжка постъпка! Rock

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
#3

Евала градско. Само така.
#4

Ще разпитам градските, поздравления за коректното отношение.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
#5

Респект!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#6

Браво за темата. Споделил съм я във FB и G+. Да се надяваме, че Собственика на телефона ще те потърси!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


#7

Понеже не съм фен на българската полиция, бих предложил, @Lumia - байпас на скриин лока, има теми как се прави и след това в контактите намираш баща/майка и звъниш. Или избираш някои произволен най-често набиран контакт и се разбираш с човека.
Имам познати полицаи и такива телефони върнати към тях ги препродават или залагат в заложна къща. Не е гаранция, че ако го върнеш изобщо се ще си правят труда да търсят човека.
Това е само съвет, колегата сам си преценява.

Choosing...
#8

Няма да може да отключи лока без ресет, а след него няма да разбере с какъв акаунт е бил. Иначе за наш'ти полицаи всички го знаем Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
#9

Или просто чакаш някой да се обади на телефона. Вариант е, да се обадиш на 112 и да попиташ от какъв номер им звъниш и после разнищваш случката Smile

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
#10

Вместо да се обаждаш на 112, извади SIM картата и я постави в друг телефон. Възможно е да има някакви контакти в нея.

D_coffee
#11

@rado__8 - напълно може да се отключи без ресет, но хайде няма да влизам в подробности. Има теми в екс ди ей, ако има интерес колегата може да разгледа.
@mitko1pr - това е най-добрия вариант.

Choosing...
#12

Днес в 15:30 го предадох в РПУ в кв. Левски. Защото по закон имаше някакво време за предаване (макар и това да не е лична карта или документ) и не искам проблеми. Голяма бумащина и писане къде е намерен как, защо ... само кръвна група или моминското име на майка ми не искаха. Час и двайсет изгубих в писане и чакане. Може и да не се намери собственика. Като нищо може и да е на турист. Тези който са от Варна знаят, че ДКЦ Чайка е на 100 метра от Морската ни градина. Иии да като нищо новия собственик може да е полицай защото ако е на турист ... нали се сещате как ще го намерят.

Това е от мен.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)