Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Samsung Galaxy S6 или Samsung Note 4
#26

То това е супер субективно. Моя е на 60% в момента с 19 часа стендбай, като 3 от тях са Deezer, а също постоянно са ми включени мобилните данни. Колко е добтщре това идея си нямам, мен ме устройва...
Иначе чак 4 дена не виждам как ще се изкарат, ама кой знае.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Аксесоари
#27

4 дена в режим на изчакване и някой друг разговор може и да изкара,но като цяло ако има дилема Ноута е по-доброто и логично решение Wink
#28

Е да, така може и да изкара, ама аз съм си го взел, за да го ползвам :д Иначе забравих, че имам и 1 час екран.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
#29

1 ден ме кара спокойно. Вечерта е на около 30%. Няма как да кара 2 дни със сериозна употреба. За 1 ден правя 1+ час разговори и 2 часа екран и съм на между 25-35%.
Говорим за яркост винаги на макс, уай фай нонстоп пуснат дори без да има мрежа, 3г нонстоп, гпс нонстоп.
За ноут говоря...

Choosing...
#30

Еми това е и моят телефон значи... 
Аз с 3 годишен ноут II с постоянно вкл. 3g и wifi, обаче съм пуснал икономия на батерия и авто контраст, постоянно цъкам в нета, чатове и много разговори 1 ден като последно време вечер малко не ми достига. 
Не мога да се сетя за по-добро еквивалентно решение от ноут 4 ... Ако знаете някои запазен, сив в гаранция - споделете. 
Аз разрових в Олх и мобилебългария и се спрях на няколко
#31

(2015-08-05, 16:49:28)ILIANJO написа:  И аз също така се колебая между С6 и ноут 4.... Добре че видях че я има тази тема щях да пусна същата... 
Определено ме отказахте от С6, с това за батерията най-вече и картата памет. До сега съм имал ноутове само и съм адски доволен дори 2ката още си я пазя 3та година и батерията не съм я сменял дори !!! 
Също така съм забелязал че ноут държи много повече цена от С-ките, а вече гледам С6ци по 600-700лв в гаранция. Единствено което ми харесва повече при С6 е дизайнът и че е по-удобен за работа, но не вярвах че батерията е толкова слаба. До колкото знам на ноут 4 държи между 2-4 дена ?


аз ползвам S6 и съм супер доволна=
да, телефонът се зарежда всеки ден, но така е при всички телефони с големи дисплеи. 
прави страхотни снимкиии.
не ти трябва допълнителна памет. имаш си dropbox или file manager, където ти се запаметяват всички снимки и видеа.
а отнсно батерията...ако толкова закъса...има и външни батерии
#32

Колкото си приличат, толкова се и различават. Всичко зависи от това какво ще и трябва на теб!

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
#33

Eliii_90, не е така при всички телефони с големи дисплеи. Моят го зареждам през ден или през два. На S6 батерията му е слабо място. Към автора на темата - определено Note 4 е по-добрият избор. Smile

POCO F5 12/256 GB





#34

Ноута е по - добър откъм батерия и изработка а на с6 можеш да се попадне на дефектна бройка което е често.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#35

+1 за Note 4

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#36

То хубаво ама като гледам голямо мислене е паднало.Тая тема е от август месец Smile))

Samsung Galasy S23 Ultra
#37

NOTE 5

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#38

(2015-07-29, 17:43:00)fenixavt написа:  Инчовете не са проблем. Искам телефона, да ми върши добра работа, да не забива... За снимки и някоя друга игра, когато имам свободно време. ...

Зависи каква работа ще вършиш. Даже и по 200лв телефоните вършат работа в 99% от случите, за другия 1% даваш 1000лв отгоре.
...да не забива, и Самсунг, нонсенс....

Ползвал ли си Сасмсунг досега, евтин или скъп?
#39

Ми аз съм имал всички нотки на самсунг без 1 и 4 и никога не са ми забивали. От бюджетна серия например можеш да очакваш такива неща. Друг е въпроса с какви боклуци ще го пълниш

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#40

Аз ползвам S3 от три години и половина и за този период никога не е даван на сервиз и никога не е лагвал...
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)