Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при свързване на таблет към РС
#1

Таблетът ми е китайски 9" Android PC Model: 906. Преди време можах да го свържа с компютъра и да прехвърля снимки и клипове, но сега компютърът ми дава съобщение, че не разпознава устройството. Проверих в Device Menager и там срещу иконката 906 има жълта питанка, т.е. липсващ драйвър. Интересното е това, че докато таблета е свързан с компютъра в Device Menager фигурира устройството като "непознато", но след прекъсване на контакта вече липсва опцията Other и съответно идентификация на таблета. В интернет не мога да намеря драйвър за този таблет и вероятно не е инсталиран и софтуера. Дано някой да помогне с информация за проблема за да мога да осъществя свързване на таблета с компютъра.  Прилагам и снимка как изглежда страницата на която фигурират разделите на компютъра.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Включи USB Debugging от Developer Options

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3
Thumbs Up 

Благодаря за информацията, но е доста лаконична, т.е. как да се разбира "Включи USB Debugging от Developer Options" - какво и къде да се включи и къде да търся тези опции. Извинявам се за невежеството си, но моля за по-детайлна информация. Благодаря предварително!
Sad
Цитирай
#4

Първо трябва да активираш Опции за разработчици. Ето как става това: 

След това влизаш в Опции за разработчици, намираш USB поправки и го включваш.

D_coffee
Цитирай
#5

Тази информация я намерих в Интернет, опцията за USB Debugging ми е маркирана /включена/ на таблета, но въпреки това когато го свържа с компютъра пак не може да се покаже на страницата на компютъра като устройство. Интересното е това, че в показаните устройства фигурира, но не и за работа чрез компютъра. Странно е, че след като преди е могло да се осъществи контакт и са прехвърляни файлове - какво се е променило и как да се оправи проблема.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)