Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Без звук за всички освен за 1
#1

Искам да си направа телефона ако може нощно време да ми е на без звук за всички други номера освен за 1.Преди просто го оставях на без звък нощно време,но сега съм с нова работа и ми трябва 1 номер да може да ми звъни дори когато съм на без звук.В момента го правя така - На определения номер съм сложил персонален рингтон и вечер преди да легна слагам основния рингтон на телефона да е Без рингтон.Така всички ми звънят с Без а номера ми звъни с пероналния който съм му задал, обаче ми писна да сменям рингтона да взизам секи ден сутрин и вечер в менюто с настройки да го браникам.Ако има някква програма която ми сменя рингтоновете с 1 докосване ми редува 2 различни или ако може телефона да е на без звук за всички с изкл'чение на 1.Моля помагайте.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с Blocking Mode. Можеш да го пуснеш от падащото меню или от настройките на телефона.

D_coffee
Цитирай
#3

Това да не е само на Андроид 5 защото при мене май го няма.Аз съм с Carbon KitKat и не мисля да го сменям по доволен от софтуер за телефон не съм бил.
Цитирай
#4

Има го още в 4.2.2, не виждам причина да го няма и в KitKat.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#5

Ами на моя неофициален (пиратски) софтуер го няма.Води се че е 4.4.4 Търисх и намерих доста програми за това което търся но единствената работеща е VIP Calls
Цитирай
#6

(2015-07-31, 00:08:09)marto7 написа:  Искам да си направа телефона ако може нощно време да ми е на без звук за всички други номера освен за 1.Преди просто го оставях на без звък нощно време,но сега съм с нова работа и ми трябва 1 номер да може да ми звъни дори когато съм на без звук.В момента го правя така - На определения номер съм сложил персонален рингтон и вечер преди да легна слагам основния рингтон на телефона да е Без рингтон.Така всички ми звънят с Без а номера ми звъни с пероналния който съм му задал, обаче ми писна да сменям рингтона да взизам секи ден сутрин и вечер в менюто с настройки да го браникам.Ако има някква програма която ми сменя рингтоновете с 1 докосване ми редува 2 различни или ако може телефона да е на без звук за всички с изкл'чение на 1.Моля помагайте.
Виж в настройки/звук и известяване/прекъсвания
Това трябва да свърши работа. Може при теб да е по различно местоположението на опцията
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)