Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона ми се рестартира
#1

Здравейте, модела на телефона ми е ZTE Grand X Pro. Проблема ми е, че апарата се рестартира непринудено, а като се рестартира стига до началния надпис "ZTE", след което се рестарира пак до там и пак и пак докато не му падне батерията. Когато натискам копчето за заключване на клавиатурата понякога се рестартира или не заключва екрана, а се рества малко след като съм го натиснал. След помпене на същото копче успявам да си пусна телефона след като е започнал да се рестартира. Понякога се рества сам и без да съм натискал копчето. Пробвах да му върна фабричните настройки и не се оправи. Мисля, че и батерията ми не е подута. Има ли шанс проблема да е само в копчето, батерията или да е хардуерен?! Не знам, но ми създава доста неудобства. Please HELP!
Цитирай
Аксесоари
#2

При теб може да са много неща, но първо се почва от софтуера. Флашни му стоков ром с пълно изтриване. Ако продължи да го прави, батерия и така нататък

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Това може и лоша карта памет да го прави, пробвай без нея и вече Данчо ти подсказа ...

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Пробвах и без нея, root-нах го и пак продължава все същото..
Цитирай
#5

Данчо ти подсказа пътя , трябва да започнеш от преинсталиране на софтуера и тогава да го рутваш. Рут е само придобиване на права да влизаш и променяш системни файлове.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Имам същия телефон. При мен се появи друг проблем. Както си работеше изведнъж заби докато му светеше екрана. Опитах се да го исключа от компчето - никакъв успех. Опитах с комбинация от компчета (знаех, че няма да стане, но се надявах на магия) и пак нищо. Както знаете и батерията му не се вади. Та проблема го реших като го разглобих целия, откачих му батерията и го оставих малко така. След това го включих и от тогава нямам никакви проблеми с него (не че го ползвам много, смао за резервен).
При теб почти 1000% е софтуерен проблема.

Друг проблем който имах, с друг телефон.
Зареждах му батерията и за 3 часа падаше. Така многократно. Прейнсталираха ми андройда в сервиз и оттогава нямам никакви ядове ( поне 3 години).
Спорем мен при теб ако не се оправи след смяна на андройда, ще е нещо хардуерно.
Цитирай
#7

Така и така, сме започнали с нежеланото рестартиране, та вчера един колега ми се обади и реве, че телефона му (Леново) започва да се рестартира безконечно при достигане ниво на батерията 50%, дори да е включен в зарядното. Над 50% няма проблеми. Каза, че батерията не е надута. Някакви идеи, колеги?  Huh

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#8

@mdjurov флашни му ROM-а и трябва да се оправи.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#9

Ако има външна карта памет пробвайте без нея. Последно време като се развали картата и системата полудява. Различни симптоми всеки път Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Радо, centur, благодаря за идеите, момчета! Като се прибера в Чирпан, ще пробвам. Живи и здрави!  Tummenupp

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)