Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пълен боклук или кофти бройка ?!?
#1

Имам телефона от няма и месец, в последно време ми прави странни номера. От 5-6 дни се държи доста странно, изчезват ми иконките с допълнителните игри (след ъпдейта 185 съм само с допълнителни игри в съответната папка). След рестарт (изключване-включване) на телефона се появяват пак, но изниква друг проблем. След направа на снимка с камера и отварянето и от галерията излиза черен екран с надпис "Cannot generate thumnail", след рестарт файловете изчезват, но се оправя запазването на снимки, но изчезват част от иконите в оригиналната папка за игри. Трябват поне 3-4 рестарта на телефона и всичко е наред, до след 2-3 дни, когато пак се появяват проблемите. Телефона е настроен да запазва всичко на картата памет, пробвани са няколко карти (от евтини A-data до  SanDisk Extreme), едно и също държание. И така до днес.
Като съм на работа или в движение, телефона е с кожен калъф, тип книга, сложен е и дебел/стъклен протектор. Днес се прибирам, вадя телефона (говорил съм по него преди 15-20 минути), показват ми се цифрите за отключване на сим картата. Влизам в паметта на телефона, имах не малко снимки, клипове и музика, свалени през интернет или прехвърлени с bluetooth, няма ги, изтрити, икони от папката с игрите също липсват, в мениджъра на апликациите се показва това:

[Изображение: 808960_fr.png] [Изображение: 808961_fr.png]

Включих го и го изключих поне 10 пъти, махах му батерията за 5-6 минути, нищо.

Треснах му едно връщане  до заводски настройки през менюто на телефона и през това с йероглифите, и се надявам на чудо.
Хубаво, евтин телефон, нямах високи изисквания, но поне се надявах да работи стабилно, единствената ми утеха е, че нямам проблеми с индикацията на батерията.

Та, друг сблъсквал ли се е с такива проблеми или проблема е само в моя телевизор ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи един Хард Ресет ще помогне бъг в софта е за мен ако не се оправи с фабрични имаш гаранция брат!
Направи пълен ресет! с копчетата на ресета когато е изключен! форматирай sd картата ако имаш такава!
Може от някое приложение да е !
Цитирай
#3

Вече е пробвал с ресет.

(2015-08-01, 22:01:01)Morpheusbg написа:  Треснах му едно връщане  до заводски настройки през менюто на телефона и през това с йероглифите...

D_coffee
Цитирай
#4

Както каза скоро си го взел сигурно има гаранция носи го на сервиз!
Цитирай
#5

Аз подарих същият модел на сестра си и излезе дефектен, постоянно се рестартира и не могат винаги да се провеждат цели разговори. Сега трябва да го върна, за да го заменят.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)