Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изпуснал съм си телефона някъде и бутонът за намаляване на звука ?
#1
Information 

Здравейте, не знам дали е за тук, но имам огромен проблем... Изпуснал съм си телефона някъде и бутонът за намаляване на звука е счупен или не знам какво, но вече не работи.. Днес реших да си рестартирам телефона и като го включвам ми изписва "Warning!! A custom OS can cause critical problems in phone and installed applications. If you want to download a custom OD press the volume up key. Otherwise press the volume down to canel" МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ ! Устройиството е s3 neo galaxy
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мене така стана на стария телефон!Аз го оправих като извадих батерията!
Цитирай
#3

Да правя го и пак си отваря същото.
Цитирай
#4

Рутнат ли е?
Цитирай
#5

Не.. мисля че влиза в download mode заради проблема с volume down бутона..
Цитирай
#6

Вкарва те в Download Mode (Odin Mode), в който обикновено се влиза с едновременно задържане на Volume Down+Power+Home. Може бутона за намаляване на звука да е заседнал и затова да влиза винаги в Download Mode, но пък това няма как да стане, ако ти не си задържал и Home бутона. Пробвай да влезеш в recovery (Volme Up+Power+Home) и да избереш reboot system now.

D_coffee
Цитирай
#7

При мене се включи , но не ме вкара в рековарито.
Цитирай
#8

Но не искам да си трия всичко... А и не не натискам хоум бутона
Цитирай
#9

Нищо няма да се изтрие, ако избереш reboot system now. Ще изтриеш всичко, ако избереш wipe data/factory reset. 

D_coffee
Цитирай
#10

не мога да вляза там ... влиза ми директно вече в телефона но в безопасен режим... а там не мога да правя нищо и като дам да се изключи се рестартира телефона и пак влиза в даунлоуд мод ... да се пробвам ли да раглобя телефона и да наместя бутончето
Цитирай
#11

@weleww и при мене така!
Цитирай
#12

Разглоби го и го включи. Ако проработи, просто си поръчай нов "bezel".
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)