Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ИГРА... / ТЪРСЯ ИГРА ОТ ТИПА НА...

Търся една игра на която не и помня заглавието и ако някой я знае,моля да ми каже как се казва да си я намеря!Тя е онлайн и си правиш профил,после избираш разни дискотеки и отиваш да танцуваш,по-нататък в развитието можеш да си правиш собствен клуб и да събираш други хора в него и да се запознавате.Нещо такова беше Smile Smile Smile
Цитирай
Аксесоари

(2015-01-17, 14:49:15)donatelo113 написа:  Дали има някой добър симулатор като EuroTruck за Android Big Grin Smile

И аз търся нещо такова,предлагайте Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

(2015-04-16, 00:10:22)nikolov89 написа:  
(2015-01-17, 14:49:15)donatelo113 написа:  Дали има някой добър симулатор като EuroTruck за Android Big Grin Smile

И аз търся нещо такова,предлагайте Smile

Ето симулатор
Цитирай

Може ли да ми предложите, някоя игра за губене на време :?
Цитирай

CROSSY ROAD , UFB2, FUN RUN 2/FUN RUN 
Цитирай

Каква е разликата между Plants vs. Zombies FREE и платената от 1.74 лева ?
Цитирай

Здравейте, някой знае ли приложение, което да отчита fps-a докато играя на някоя игра и в някой от ъглите да ми го изписва, както има подобни програми за компютри?

D_coffee
Цитирай

Препоръчвам вибедна игра - One more line, мега зарибявка е
Цитирай

Дайте някоя добра игра за PC ?
Цитирай

Игри много, кажи поне какъв жанр търсиш.

D_coffee
Цитирай

И аз не знам точно. Нямам предпочитания, всичко играя. Просто споделете някоя хубава игра.
Цитирай

Заповядайте две игри които аз играя и дано ви харесат.

https://play.google.com/store/apps/detai...s.deadzone

https://play.google.com/store/apps/detai....corridorz

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Помолих за PC игра, колега Smile
Цитирай

Просто поста ми не беше насочен към теб  Smile

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Извинявам се.
Цитирай

Отдавна не съм играл игри, но в тела ще пробвам да си кача някоя, дано не се зарибя много.
Харесвам рейс симулатори.
Също и имаше една на SEGAта - с няколко джипки се гонехме (от птичи поглед) в затворена писта, имаше като оръжия: мини, ракети, гонеща... забавна беше. Smile

Нещо логическо, ребус, мислене няколко хода напред?!

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Здравейте,
Препоръчайте ми някоя action RPG игра от рода на Dark Avenger, да може да се играе и оффлайн и да не ми забива вече дъртия Samsung GN. Пробвах доста, най ми допадна Eternity Warriors 3, но и тя идва малко тежка на моменти
Цитирай

Препоръчайте ми някоя стратегическа игра. Опитвам се да наамеря една, която играех на стария телефон, но без успех. Беше една, в която си избираш държава и територия на Земята и трябва да завладееш и другите държави. Ако някой може да помогне, ще съм много благодарен.

           Note 4 Black & S6 Edge Black and White
            MM 6.0.1
Цитирай

Бих ти препоръчал Plague Inc. Smile

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай

(2015-06-20, 12:16:32)sergey585 написа:  Препоръчайте ми някоя стратегическа игра. Опитвам се да наамеря една, която играех на стария телефон, но без успех.  Беше една, в която си избираш държава и територия на Земята и трябва да завладееш и другите държави. Ако някой може да помогне, ще съм много благодарен.

Харесай си някоя - https://play.google.com/store/apps/devel...d=EasyTech Smile
Цитирай

Може ли да ми препоръчате някоя зарибяваща игра,  да не е стратегия само.
Цитирай

Препоръчайте някоя игра с мисий която се превърта и също така да не е много трудна . Smile

Sony M4 Aqua | 5.0
Asus Memo Pad HD 7 Black | 4.2.2
Цитирай

CONTRACT KILLER


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).
Цитирай

Здравейте, търся определена игра или подобна на нея. Става въпрос за 2D игра, в която имаш замък от ляво на екрана, а някъде на дясно е противниковият. Имаш армия от пехотинци, стрелци, конници, някакви летящи, като всяка единица се прави определено време. Целта е да пускаш войници постоянно, противникът също пуска войници, когато се срещнат някъде по средата се бият, а тези които надделеят се приближават до противниковия замък, който трябва да бутнеш. С напредване на нивата се отключват нови единици.
Цитирай

Age of War

D_coffee
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)