Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ИГРА... / ТЪРСЯ ИГРА ОТ ТИПА НА...

kaloianxxx написа:За тези които харесват Tower Defence игри, това е най-добрата според мен.


Myth Defense Light Force
[Изображение: u1Ic0c9dALBQvz01YtwTlMmyq3ijKJ1gCBiIEL_H...=w705-h297]

Видео от играта
[Изображение: 9a202b7146ee1ae1.jpg]

Apk
[Изображение: 1e2tfp.gif]

неми позволява да я сваля :wall:

| Device: Samsung Galaxy S3 | sdcard: 32GB class10 Samsung
Цитирай
Аксесоари

Offtopic Аз търся игра, която да има co-op режим Lol

mi11
Цитирай

Кажете ми някой читав football manager. Благодаря предварително!

LG G3
Цитирай

Здравейте! Търся си игра за строене на град. Пробвах повечето безплатни в маркета, но не ми харесват особено. Предпочитам нещо от сорта на SimCity. Да е съвместима с Galaxy S II :cheers:

Android Samsung Galaxy S II --- CM 11 Android
Цитирай

dareas написа:Здравейте! Търся си игра за строене на град. Пробвах повечето безплатни в маркета, но не ми харесват особено. Предпочитам нещо от сорта на SimCity. Да е съвместима с Galaxy S II :cheers:
+1
кажете ми игра в която да строя град, подобно на Anno или SimCity поредиците за комп. също така да има sandbox режим (свободно да си развиваш града без крайна цел)
пробвах Virtual City Playground, добра е горе-долу, но има един недостатък, а именно единия ресурс е супер труден за събиране и общо взето май трябва да се купува с истински пари...

П.П. а също така да не е тип facebook игра... смисъл да не трябва да събирам разни звездички или тем подобни от сградите през известно време... абе ако знаете какви са игрите във фейсбука знаете за какво ви говоря.... аз тях не ги играя щот са ми неприятни

Motorola Moto G 8GB Dual Sim / Nexus 7 (2012) 16GB
Цитирай

някой знаели подобна игра на jetpack joyride ето видео: http://www.youtube.com/watch?v=Jzxi8nid9BQ

SE Xperia X8 with 2.3|Kernel: nAa 13| rooted|xRecoverylUnlocked:Bootloader| 806 MHzl DoubleOS 1.0.0.| LG Optimus 2x 2.2l
Цитирай

Хора, кажете няколко RPG-та (за SGS2), че имам 2 свободни седмици и ми се цъка на тела Big Grin Без Dungeon Hunter-ите тях съм ги въртял Smile

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

stan1slaw написа:някой знаели подобна игра на jetpack joyride ето видео: http://www.youtube.com/watch?v=Jzxi8nid9BQ
Малко по-различна: One Epic Game
Цитирай

здравейте търся игра от типа на Black Mirror

Archos Arnova 7G2 Tablet 1GHz Android OS 4.0.3 ICS Rooted
Цитирай

@makaveli2 виж тази игра http://tinyurl.com/7zdjhe4, други подобни, които открих са Grisly Manor и The Passenger - тях ги свалих от Blackmart :thumbup:
Цитирай

Здравейте,
търся игрички от типа на Blobby Volley, видях, че Androidd е питал за същото, само че без отговор.
Та..игрички, които могат да се играят през блутуут.
Цитирай

Търся игра в която да си строя сгради но и да имам воиски за да го пазя от врагове.
Цитирай

Май това е такова: Defense Craft Strategy ?
Цитирай

Някой с Samsung galaxy 5 с 2,2 може ли да ми предложи някоя яка игра за тоя тел че нещо немога да намеря и цъкам само Ceramic Destroyer , Tap glider , speedx 3D и world cup table :facepalm:

SaMsuNg GalaxY 5 With 2.1 > With FROYO 2.2 > RooTeD >
Цитирай

vl@di написа:Май това е такова: Defense Craft Strategy ?

Можели линк друг че в маркета пише че не е съвместима с моя телефон.
Цитирай

Приятели търся една игра, която не мога и с една дума да я обясня. Играх я на едно айфонче, но забравих да погледна името. Начи има 3 чашки и 1 топче. И топчето рандом се слага в една от тях и се разбъркват чашките и трябва да се намери в коя е. Мерси предварително !

SAMSUNG GALAXY S III white Android
Цитирай

mitice написа:Можели линк друг че в маркета пише че не е съвместима с моя телефон.
Defense Craft Strategy HD Free 2.24

le_immortalle написа:Приятели търся една игра, която не мога и с една дума да я обясня. Играх я на едно айфонче, но забравих да погледна името. Начи има 3 чашки и 1 топче. И топчето рандом се слага в една от тях и се разбъркват чашките и трябва да се намери в коя е. Мерси предварително !
find the ball Smile ?
Цитирай

приятели може ли линк за doodle jump благодаря предварително
Цитирай

в маркета е платена за това помолих за апк иначе не съм за 1.46 но нямам карта
Цитирай

Виж в поста над теб за блакмарт.
Цитирай

благодаря :bow:
Цитирай

Там има фрее про и коледната.
Цитирай

тази фрее иска да тегли нещо а другата изписва че се свързва към сървара и не тръгва :wall:
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic416...rjump.html

ето ти тема с линкове.
Цитирай

Някой знае ли дали я има играта god of war за xperia x8?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)