Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ИГРА... / ТЪРСЯ ИГРА ОТ ТИПА НА...

във аpp planet я има и е free сега ще вида да ти я изтегля и да кача apk то
Цитирай
Аксесоари

Ако изтрия още един пост от тази тема ще я затворя,а mitice ще получи наказание,за да има време за размисъл!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

dessyteneva ако искаш ме бан и затвори темата,аз ще се оплача на всички модераторите че всички само се заяждат а не помагат.

Човек неможе да зададе въпрос без да се размине с обиди и заяждане.Нито обясняват нито нищо.
Цитирай

Не виждам от какво ще се оплакваш-вместо това вземи пусни една търсачка в гугъл и виж къде може да я има играта,освен това колегата по-нагоре беше казал,май,че я има в блек маркет-а,пробвай разните там версии-аппланет и т.н. модератор няма да тръгне да ти търси кракнат софтуер,това трябва да ти е ясно,а и щом никой до сега не я е намерил и ти не я намираш,значе просто я няма-има приложения,към които интереса не е голям и просто не се кракват,защото няма смисъл.
Мога да ти дам друга идея-помоли някой от родителите си да ти направи една виртуална карта-правят се в изипей,зарежда се с поне 20лв-от там нагоре колкото искаш можеш да вкараш,не е реална карта,а само номер,който може да се ползва в маркета за пазаруване и съответно ще можеш да си купуваш като ти хареса нещо.
Просто престани да дразниш всички със спама си-никой с нищо не ти е длъжен,това не е проблем,а прищявка и няма нищо общо с помощта...

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

Добре разбирам те.Но нали няма да ме баннеш.
Цитирай

dessyteneva написа:Не виждам от какво ще се оплакваш-вместо това вземи пусни една търсачка в гугъл и виж къде може да я има играта,освен това колегата по-нагоре беше казал,май,че я има в блек маркет-а,пробвай разните там версии-аппланет и т.н. модератор няма да тръгне да ти търси кракнат софтуер,това трябва да ти е ясно,а и щом никой до сега не я е намерил и ти не я намираш,значе просто я няма-има приложения,към които интереса не е голям и просто не се кракват,защото няма смисъл.
Мога да ти дам друга идея-помоли някой от родителите си да ти направи една виртуална карта-правят се в изипей,зарежда се с поне 20лв-от там нагоре колкото искаш можеш да вкараш,не е реална карта,а само номер,който може да се ползва в маркета за пазаруване и съответно ще можеш да си купуваш като ти хареса нещо.
Просто престани да дразниш всички със спама си-никой с нищо не ти е длъжен,това не е проблем,а прищявка и няма нищо общо с помощта...


Ама аз казах , че си личи , че е на 13 ... в темата Оплаквания също писах , ама пак " - " събирам .... за AMG e същия .... тая тема на нищо ме мяза ,ти му казваш стига писа , то пак почва ;Хх Деси , мятай наред ненужните постове с последните 2 страници и направете нещо с колегите ти ... ;]


П.С - тоя коментар също , барабар с твойте , неговите , че и на оня другия ако има такива ;]
Цитирай

извинявам се за Offtopic но даже му я качих да си я дръпне играта
Цитирай

Значи един приятел пита за линк на ski jumping 12.
Цитирай

някой добродушко да препоръча няква игра стил Модерн Комбат и въобще такъв жанр , ама да върви на Х8-ца ? Sad
Цитирай

Near Orbit Vanguard Alliance aka NOVA, би трябвало да върви на x8-ца.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

не ми хар. тая , нещо по-реално да е , стил МК както казах или нещо такова .. че тия дни ще ми спрат сметката и няма кво да прая ;хх
Цитирай

Търся самата Fifa 11. Няма я измежду 4те страници, излезли след търсене във форума. Мерси предварително.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Интересно... а коя от по-старите Фифи има т.нар. manager mode и/или multiplayer?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

кажете няколко игри където се минават нива например от категория пъзел като jewel може и други но да е с нива и ако може нещо подобно на тази http://www.youtube.com/watch?v=Vq7DJqw2mEU

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай

AMG написа:Интересно... а коя от по-старите Фифи има т.нар. manager mode и/или multiplayer?
2010 има мениджър мод , а кат намериш 2011 ми се обади да я сваля и аз ;Дд
Цитирай

2011 я има в blackmart Alfa.
Цитирай

miticе ще се възползвам от мнението на kaloianxxx :

kaloianxxx написа:
AMG написа:Търся самата Fifa 11. Няма я измежду 4те страници, излезли след търсене във форума. Мерси предварително.
[Изображение: f2d975c1aa2b7ae6.png]
Цитирай

Тази тема отговаря на въпроса - Мамо какво значи "Кофа за боклук?"

П.П. Моля екипа да ме извини за OFF-Topic-а,но не съумях да се въздържа!

--Enclaver

Samsung Galaxy A5
Tablet Lenovo A3000, HTC Desire HD S-OFF ROOT Custom ROM



Цитирай

Трябват ми
Modern Combat 2: Black Pegasus
Starfront: Collusion HD
Ако някой има и кеша, ще имам да черпя, ако е от Варна. Smile

Asus Nexus 7 16GB WI-FI Only, 4.4.2
Цитирай

kaloianxxx написа:
Enclaver написа:Тази тема отговаря на въпроса - Мамо какво значи "Кофа за боклук?"

П.П. Моля екипа да ме извини за OFF-Topic-а,но не съумях да се въздържа!

--Enclaver
Като цяло форума е в лошо състояние заради липсата на санкций.
Да се визира само тази тема е смешно, имайки в предвид стотиците безмислени като заглавия теми, некомпетентни мнения и спам.


Аз направих оценка специално за тази тема,а относно цялостното състояние на форума..мисля,че трябва да се увеличи екипа,като се дадат права на потребители доказали себе си с принос за развитието на тази платформа.Или на кратко хора,които имат време да отделят за "почистване" на форума.


--Enclaver

Samsung Galaxy A5
Tablet Lenovo A3000, HTC Desire HD S-OFF ROOT Custom ROM



Цитирай

Здравейте на всички!
Бих искал да попитам дали има за андроид телефони игрите starcraft и warcraft и дали ще могат да тръгнат на телефон като моя ( от подписа).
Ще се радвам на споделения опит, благодаря на всички предварително!

HTC Desire S, Android Android 2.3.5 Stock, Sense 3.0
Цитирай

Някой попадал ли е на добра походова стратегия (turn-based strategy) за Андроид? Търся нещо подобно на следните игри, които съм цъкал на Symbian – Ancient Empires, High Seize и Pathway to Glory. Първите две бих оприличил на Civilization без town management. Третата е с по-различна концепция, но също е достоен представител на жанра. Подобна е на Jagged Alliance/Silent Storm за PC.
Досега единствената, която що-годе ми допадна, е Greed Corp, но не успя да ме грабне особено.
Идеи? Smile

Edit: Попаднах на UniWar, Battle for Mars и Great Little War Game. Изглеждат обещаващо Smile

Samsung Galaxy S II
4.0.3 ICS
Цитирай

Здравейте,

търся игра от типа на "Chicken Invaders" или самата игра ако я има за Android.
Цитирай

Има ли MMA за нашите телефони? Или някоя алтернатива?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

AMG написа:Има ли MMA за нашите телефони? Или някоя алтернатива?
Това и аз търся ако някой има да казва !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)