Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да изкарам снимка направена с SGS2 както се вижда на екрана?
#1

Имам едно питане-как да изкарам снимка, както се вижда на екрана. Проблема е,че снимката се вижда с много по-различен (не по-наситен, а по-различен) цвят на екрана на SGS2, и като я изкараш на екрана на лаптоп или др. телефон се вижда по много по-смотан начин. Има ли начин да я запиша точно така, както я виждам на екрана? Със скрийншот не става, цветовете пак не са каквито ми трябват.
Цитирай
Аксесоари
#2

1. Всички неточности на снимката излизат в пъти уголемени на дисплея (който на всичко отгоре не е S-AMOLED, но и да беше такъв все тая) на лаптопа, най-вероятно това е причината.
2. Off-topic :-) Като пуснат лаптопи с S-AMOLED дисплей цветопредаването ще е като на SGS2, но проблема от т.1 ще си бъде там. Защото за качествени снимки са измислени качествени фотоапарати.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#3

Снимката си е същата, проблема ти е в монитора или по точно в разделителната му способност. Пробвай да настронастроиш монитора с такава разделителна способност, с каквато е направена снимката. Има и друго,скапана снимка на малък екран изглежда перфектно,но на компютър или на телевизор ....
пп: превариха ме

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

Тя снимката като качество е почти една и съща, но цветотово разликата е огромна-на SAMOLED-а е много готина, а на другите (проверих на два IPS-а и едно TFT) е розовясала. Не е само да видгнеш или свалиш един цвят, той цвета си е направо друг, супер различните са.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)