Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно подръжката на Xiaomi
#1

Някой знае ли колко време е софтуерната подръжка на моделите ?
Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-08-02, 19:15:38)BlackBone написа:  Някой знае ли колко време е софтуерната подръжка на моделите ?
Благодаря

...дефинирай "софтуерна поддръжка"! Smile

П.С:

Mi2/S - е първия им с Lollipop (не на Ivan) официален!
Значи от 2010 до сега са да кажем 5 години! - и бас държа че ще получи 5.1.1/MIUI V7 на 16-ти азгуст кат флагманите им! Smile
Цитирай
#3

Ами точно това имам предвид... Дали ще получи miui v7 и евентуално по-нов андроид
Цитирай
#4

@BlackBone, какво толкова и сега на 4.4.4 си върви телефона без проблем, даже и да няма по-висока версия на ОС. Stolt

 
Цитирай
#5

За Miui 7 вероятно Lollipop ще е задължителен.
Цитирай
#6

За мен версията на андроид е без значение ако всичко си е както трябва
Цитирай
#7

(2015-08-03, 22:09:29)BlackBone написа:  Ами точно това имам предвид... Дали ще получи miui v7 и евентуално по-нов андроид
Като гледам как се бавят нещата, май ще си останем на същата версия. Май и тук ще се приложи принципа : искаш ли нова ОС - купи си ново устройство.

 
Цитирай
#8

За Mi3 си има девелапар маршмелоу, ко повече може да се иска за две и половина годишен тилифон -p


Цитирай
#9

Къде прочете, че става въпрос за MI3?

 
Цитирай
#10

Lock
Хора, събуждате тема от миналата година, за да спорите за кой имало маршмелоу или не.
Съжалявам, но я заключвам. Има маршмелоу за предпоследните 2 флагмана - официален.
Никъде другаде няма телефон на пет години с такава поддръжка като mi2/s.
Lock
Цитирай
#11

колеги международната версия ли получава OTA всеки Петък или само азиатската ?

Нов съм с тези у-ва

Prestigio Multiphone 4300 (Black) LG G2 32GB. Xiaomi Mi 4S 
Цитирай
#12

Само китайскта бета china developer
, международната, ако я има за съответния модел има през две седмици global dev.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)