Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пренасочва ме към приложения
#1

От известно време при отключване на телефона и при избиране на някое приложение ме пренасочва към Google play или към разни сайтове. Дали съм вкарал някакъв вирус или е от Family Protection, защото мисля, че от както го активирах започнаха проблемите. Лошото е, че не мога да го дейнсталирам. Махам отметката от Администратори на устройството, но не става.

LG G3
Цитирай
Аксесоари
#2

@mar80, пробвай с изчистване на кеша на приложенията, ако другото приложение е стоково, може да бъде премахнато само ако устройството има root.

 
Цитирай
#3

Не става с изчистване на кеша. Телефона не е рутнат.

LG G3
Цитирай
#4

Пробвай връщане до заводски настройки тогава.

 
Цитирай
#5

Да не си изтрил Google Play Services и да те пренасочва към Google Play, за да ги актуализираш?
Цитирай
#6

Не винаги ме пренасочва към Google play. Някой път ме пренасочва към блаузъра. Когато ме пренасочи към Google play не ми дава да свалям приложение на Google.

LG G3
Цитирай
#7

След фабрични настройки реших проблема, но се появи друг. При набиране и приемане на разговор след 1-2 секунди телефона извибрирва два пъти и екрана заспива. За да прекратя разговора трябва да го събудя.

LG G3
Цитирай
#8

При мен се появи подобен проблем. Когато съм в интернет ме пренасочва към google play и иска да инсталирам food panda или някакви други приложения. И явно проблема не е само при мен на страницата на food panda в google play има същите оплаквания. С изчистване на кеша нестава.
Реших проблема временно като блокирах андройд маркета(google play) да не ми се отваря през мобилния интернет(само през wifi), когато ми трябва ще си го отблокирам.
Цитирай
#9

Ползвал ли си Freedom на телефона си?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#10

Ако въпроса е към мен не несъм ползвал freedom..гледам да не качвам ненужни приложения.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)